Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rövidre vágassam a hajam?

Rövidre vágassam a hajam?

Figyelt kérdés

Le szeretném vágatni a hosszú barna hajam rövidre. Felnyírt rövid tüsire gondoltam. Nincs elég bátorságom kb 3 éve gondolkozok ezen.Nagyon vékony a hajam,ha össze fogom mint egy kis semmi úgy nézki. Menjek csak el és mondjam a fodrásznak,hogy nyírjon meg jó rövidre??

22L



nov. 14. 13:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Nullásgép, ha vagány vagy.
nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ne. A legszebb a hosszú haj.
nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Pontosan ezt kell tenned. Vagy ha gondolod írj rám és majd jól megnyírlak;)
nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Téged zavar a hajad, vagy mások véleménye miatt hiszed azt, hogy jobb lenne úgy? Csak 2 dolog miatt kérdezem.

1) Még a kisfiús frizurájú nőkre is furán néznek az emberek, nemhogy a szinte kopaszokra.

2) Írtad azt, hogy a hajad még összefogva is olyan semmi, mert vékony. Ebből nem nehéz kitalálni, hogy röviden se lesz vastagabb.

nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Írj rám szívesen segítek csinálni rövid frizurát. Beszéljük meg.
nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Az alapján, amit írtál, szerintem vágasd le mindenképpen, jó rövid gépeltre. Ha esetleg mégsem tetszik, úgyis megnő.
nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
69%
Szia. Szerintem vágasd le az egészet pár milliméteres re! Biztos vagány lesz!
nov. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretném olyan fiúsra. Csak rövidre. Nem félek mások véleményétől. Én érzem magqm cikin ha a fodrásznál vagyok főleg mikor letakar a lepellel és arra hullik a hajam. De szeretném kipróbalni mikor máshogy vágja a hajam. És a rövid hajat is ki szeretném próbálni
nov. 15. 10:24
 9/15 anonim válasza:
100%
Ha 3 éve gondolkozol rajta, akkor igen, vágasd le. Válassz ki egy neked tetsző stílust, amit szívesen kipróbálnál, mentsd le a képet a telefonra, vidd magaddal és mutasd meg a fodrásznak.
nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha a lepel zavar, szívesen levágom a hajad anélkül is :)
nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!