Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten melyik a legsznobab...

Budapesten melyik a legsznobab egyetem?

Figyelt kérdés
Melyik egyetemen vannak a legtöbb sznob elit diákok?

nov. 17. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Corvinus talán, de ezt csak abból gondolom, hogy van egy Facebook csoport, ahol ők is ott vannak, és jó sznobnak tűnnek. De ez nem azt jelenti, hogy ott mindenki sznob, hanem hogy akiknek a kommentjeit láttam, ami viszonylag szűk réteg. Amennyiben viszont tényleg igazam van, szerintem azért lehet, mert nagyon magasak a ponthatárok, nehéz bejutni, és nem csak egy-egy szakra, hanem kollektíven. Ha valaki a Corvinuson van, tuti, hogy sok pontja volt. Ezt egy ELTE-s nem tudja eljátszani, mert iszonyú sok szak van, és hiába van valakinek 490 pontja, nem feltétlenül fogja tudni a másik az egyetem nevéről, hogy milyen jó pontszáma volt.


De szerintem ez egyéntől függ: biztosan minden egyetemen vannak szerény meg sznob hallgatók is.

nov. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
91%
A Corvinus hallgatói még a sírhantot is ször Hentnek ejtik.
nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Corvinus és SOTE sok sznob van elmondások alapján, de a SOTE esetében nem nagyon találkoztam sznobnak minősülő hallgatóval. Ugyanakkor ez nem jelenti azt, hogy nincsenek ott sznobok.
nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
52%
Corvinus. Ha a jó diploma mellett a közösség is fontos, gyere a BME-re, mi faszagyerekek vagyunk!
nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%

-Miért nincs tavaszi szünet a BME-n?

-Mert azalatt elvégeznének egy szakot a Corvinuson.

nov. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!