Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telik digitálisan...

Mennyi időbe telik digitálisan nyomtatni kb. egy A1-es papírra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit idő szűkében vagyok, ugyanis hétfő 9 óráig le kéne adnom egy plakátot. Szeretném digitálisan kinyomtatni. Csak egy oldal lenne szöveggel, néhány képpel fekete-fehérben. Sajnos azonban hétvégén már nemigen vannak nyitva nyomdák, csak olyat találtam, ami hétfőn 8-kor nyit. Szerintetek mennyi időbe telne nyomtatni A1-es lapra? Esetleg elvállaná ez a nyomda, ha 8-ra mennék?


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen!



2023. nov. 17. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem sok olyan nyomdát tudok, amelyikben A1-es digitális gép van, és egy példányt is vállalnak. Ofszet sem túl sok.

Az ország mely szegletében vagy?

Beeső ügyfeleket nem is vállalnak.

2023. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősöm tegnap csináltatott egyet, csak oda már nem tudok menni mert csak hétfőn 9-kir nyit.

Hát mindegy, akkor majd megoldom valahogyan. (Egyébként Zala vármegyei vagyok.)

2023. nov. 18. 00:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor az nem nyomda volt.
2023. nov. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De az, megnéztem. Mindegy, oda már nem tudok menni.
2023. nov. 18. 12:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Keverednek a fogalmak a magyar nyelvben (talán az angolban is).

Egy ofszet nyomdagép ilyen kinézetű:

[link]

Erre biztosan nem vállalnak egy példányt, mert csak a beigazításhoz le kell engedni 60-200 ívet is (több tényezőn is múlik, ezért ilyen nagy szórás).


Digitális lehet ilyen:

[link]


Ez plotter:

[link]


72 óta kavarok nyomdában és körötte, szóval ismerem a szakmát.

Laikus nem tud különbséget tenni, be kell látnom.

De az A1-es méretű gép egyikből sem gyakori.

2023. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!