Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendelhetem közterületre pl...

Rendelhetem közterületre pl tér vagy ilyesmi, valamilyen bolthoz, állomásra vagy ilyesmi helyre a csomagomat és átvehetem ott?

Figyelt kérdés

Nem akarom otthonra rendelni.

Postapont, csomagautómata, boltban átvétel nem opció.



nov. 23. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen NEM!
nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolod hogy megszabnád a postásnak/futárnak hogy pl.reggel 10-kor legyen az x téren a szobornál hogy átvehesd a csomagodat?Az egész napi munkarendjét,további címek sorrendjét igazítsa hozzád?
nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igazan... de ez totalis ostobasag. Van egy csomo csomagpont, posta es csomagautomata, ahova kerheted.
nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mekkora falu az, hogy csak egy csomagautomata van a főtéren, és az egész falu azt figyeli, hogy a tini hogyan veszi át a csomagban rendelt dildót?
dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem keresem az értelmét vagy a miértjét a kérdésnek!

DE csinálhatod azt hgy megadod egy neked tetsző háznak a címét mint szállítási pont és megvárod ott a futárt!


Egyébként történt velem olyan hgy a futárt hívott fel engem hgy ha a közelben jarok XY utcának akkor útközbent alálkoztatok vele és oda adja a csomagot! :D (Belvárosban történt nem falun)

dec. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, olyat lehet csinálni, hogy a kézbesítés napján felhívod és az utcán találkoztok. Én is szoktam, ha nincs kedvem otthon ücsörögni és nem kérhetem csomagpontra, felpattanok a bringámra és felhívom, hol jár éppen, oda megyek... mert amúgyis minden futárnak van egy adott körzete, ezek általában a környező utcák.
dec. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!