Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik csomagautomata a legjobb?

Melyik csomagautomata a legjobb?

Figyelt kérdés
Először a FOXPOST volt az, amit használtam, de utóbbi időben amikor lehet, inkább az MPL-t választom, mert olcsóbb. Van még GLS meg Packeta is. Nos, ezeket még sose használtam, csak a FOXPOST-ot és az MPL-t. Melyik lehet a legjobb? Mármint úgy értem, hogy ár, megbízhatóság, szállítási idő, stb.

nov. 23. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szállítási időben a Foxpost remekel, árban az MPL. A többi elbújhat mögötte. A GLS mellett esetleg az szól, hogy házhoz is lehet címezni a csomagot, az MPL és a Fox ezt csak felárért teszi lehetővé. A Packetáról nincs még tapasztalatom.
nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Foxpost a legjobb, Packetával már küldtem csomagot itthol át kellett utalnom a szállitási költséget a feladási kód meg vagy 10-15perc múlva jött meg már azt hittem el se küldik körülményes utolsó volt.
nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

A packetaval annyi a problema, hogy neha napokig ki sem veszik a feladott csomagot az automatabol.

Van meg az easybox, abbol pedig mar tunt el csomagom is es osszevissza rugodssak a csomagokat, mert rendszeresen serulnek, azt semmikepp nem ajanlom.

nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 devzero válasza:
Én is a Foxpostra szavaztam volna, mint legjobb. Ám most, szerintem kamuznak. Automata telíettségre hivatkozva nem vitték ki, pedig az automata-keresőjük zöld státuszt -alacsony telítettség- mutat.
dec. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 hát ott valami gigszer lehetett, mert nekem MA (szombaton) kihozták, csütörtök esti webshopos rendelés. Úgyhogy most nagyon örülök, keddnél hamarabb nem vártam. 1 pozitív szavazat a Foxpostnak!
dec. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem a foxpost jött be legjobba. gyors és egyszerű
jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fárasztó96 ***** válasza:
Ha van rá lehetőség, csak Foxposttal küldök és fogadok. Kb fél éve eléggé leépítették a postánkat, így egy örökkévalóság feladni, befizetni bármit, de második helyen még mindig az mpl van a csomagautomatái miatt. A Glst nem szeretem, mert rendszerint délután jön, amikor nekem már nem jó az átvétel (futárszolgálat váltás miatt az utolsó előfizetett csomagomat ők hozzák, de szerencsére van már átvevöpontjuk, így oda kértem). Packetát az utalás miatt nem használom, a gls-t, dpd-t amúgy nem használom.
jan. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!