Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik az a régi magyar film,...

Langor kérdése:

Melyik az a régi magyar film, amiben a főszereplő gyerek elszökik az építőtáborból, mert nem akar dolgozni, de aztán a film során, olykor-olykor mégis dolgozik? Közben mindenféle kisebb kalandba is kerül.

Figyelt kérdés

Az építőtábor szállás valami nagy pajtában van, ha jól emlékszem, ahonnan elszökik.


Elkezdik keresni, ha jól emlékszem a rendőrök is keresik, menekül előlük, mikor megtudja. Dolgozik építkezésen, boltban...is.



#magyar film #ifjúság #építő tábor
nov. 27. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Legényanya....ja nem az egy másik film, bocsesz.most jól ki fogtàl velem mert filmek kapcsán verhetetlen vagyok de ezt most jól beszoptam::))))
nov. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Esetleg a sípoló macskakő,hasonló téma,régi magyar film,ott is van egy szökött diák,de lehet,hogy más filmre gondolsz
nov. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem a Legényanya és nem is a sípoló macskakő. Mind a 2 remek film, de sajnos egyik se az. Ha jól emlékszem az M3.hu-n láttam a keresett filmet.
nov. 28. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!