Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért van az, ha közös képet...

Mért van az, ha közös képet rakok ki a storymba, a kislányomal akkor azt a képet, nem szivezi be? de ha saját magába rakom ki, a kislányomat arra pedig, egy csomó szívet küld? Jó van úgy hogy nagyon ritkán, küld egy szívet az én képemre is, de néha.

Figyelt kérdés

hónapja lett vége, a kapcsolatomnak

De ismerősök vagyunk, a facebook oldalon. Vannak eléggé fura dolgok, amiket nem nagyon értek, és sok mindenre gondolok, de nem vagyok benne biztos.


dec. 2. 03:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán például ott van a probléma gyökere, hogy fogalmazni sem tudsz. Illetve férfiként kijelentem, hogy senkinek sincs szüksége pótkerékre, ahhoz nagyon mély szerelem kell. Sok nőbe voltam már szerelmes, és adódott is volna lehetőségem olyan nővel elmélyíteni egy kapcsolatot, akivel összejártunk, aztán mással összejött, az illető felcsinálta, mert ugye a gumi is drága, így több maradt drogra neki. Ez másfél évig "működött", aztán oops, apa nem dolgozik, apa nincs képben, apát anya tartja el, és még így is okoskodik. Szóval kidobta az emberkét, érthető. Aztán jöttem én neki, mint opció. Azért megsajnáltam, így pár estét együtt töltöttünk.:D De aztán közöltem vele, hogy sajnos az én értékrendem nem ilyen.
dec. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem ez volt, a kérdésem😃

Hanem az, hogy miért nem szivezi be, ha én is rajta vagyok a képen... És nem az,amit te írtál!

dec. 2. 10:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ebből nem vontad le az egyszerű következtetést, akkor sajnálom.
dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!