Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A smellgo.hu oldallal kapcsola...

A smellgo.hu oldallal kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egyedi fényképes autó illatosítókat szeretnék rendelni, és ezen az oldalon vannak szerintem a legminőségibbek ránézésre. Értelem szerűen utánvétellel nem lehet fizetni, mert egyedi termékekről van szó, de attól függetlenül mivel nem hallottam még az oldalról, ezért elővigyázatos vagyok. Tudnátok tapasztalatot mondani? A minőségre és az oldal megbízhatóságára is kíváncsi vagyok. Vagy esetleg más ilyen dolgokkal foglalkozó oldalt ha valaki ajánl, azt is megköszönném.

[link]


dec. 3. 13:11
 1/1 fruuzsina95 válasza:

Velem egy facebook hirdetésben jöttek szembe, én is nézegettem őket, végül úgy gondoltam, hogy egy próbát megér, mivel nem volt drága.

A páromnak rendeltem karácsonyra egyet az autójáról, nagyon tetszett neki, és tényleg olyan minőségi, mint a képeken. Én összességében ajánlani tudom őket.

jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!