Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A temu biztonságos? Valaki...

A temu biztonságos? Valaki rendelt már onnan? A kártyaadatokat tényleg biztonságban tartja?

Figyelt kérdés

dec. 3. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságos, de ne hagyd magad megvezetni a majdnem ingyenes termékek agresszív marketingjével. Ugyanaz a gagyi kínai szemetet áruló oldal és ugyanúgy nyomul mint a Wish csinálta pár éve. Rávesznek, hogy olyan dolgokat vegyél meg amire semmi szükséged, de az akciós árak kiváltják a vásárlási ingert. Az a sok kacat amit 500 forintért repülővel behoznak neked, annyit is ér.
dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BZOZO válasza:
45%
Benne is van a nevében, hogy Temu. Azaz kamu
dec. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 GSzilvio válasza:
Én már 3 hete várok a csomagomra, már chateltem velük 4x de még a Magyar Posta sem kapta meg a csomagot!
dec. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3: Kínából 60-80 nap is lehet, ha nem repülővel hozzák, hanem hajóval. Hiába sürgeted őket, azután hogy postára adták, nem tudják befolyásolni a dolgokat.
dec. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16 napon belül megkaptam a temun rendelt cuccokat. Jóval olcsóbb áruk mint a hazai boltokban. Pld karacsonyi terítő,papucs,zuhanyfüggöny,autóba ülésvédők.stb.
dec. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi!
dec. 9. 18:58
 7/7 anonim válasza:

Én a helyedben nem használnám, a biztonságos adatkezelés mint olyan, nem létezik náluk. Azt hogy harmadik félnek kiadják az adataidat hirdetési célból, egészen biztos, és innentől gyakorlatilag bármit meg tudnak tenni. Nincs semmi ami felügyelné a működésüket, bármilyen helyi (hazai, EU-s stb) hatóság számára elérhetetlen. Innentől én nem adnám meg a bankkártyám adatait.

Ha mindenáron rendelni akarsz, akkor készíts egy e-mail címet, amit netes rendelésekre használsz, ami pedig még fontosabb, egy virtuális bankkártyát. Ezt bármikor letilthatod gond nélkül, ha pedig valaki mégis visszaélne vele, akkor nem azt éri el amin az összes pénzed tartod.

jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!