Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosan vannak felhábirodva rám?

Jogosan vannak felhábirodva rám?

Figyelt kérdés
Konyhán dolgozom. És megsértettem a kezem a késsel. Igazából nem nagyügy csak rossz helyre futott bele. Vérzett és zsibbadt. Elküldtek hogy azért kérjek tetanuszt. A kórházban viszont azt mondták hogy mivel konyhán dolgozom így nem javasolják hogy vissza menjek. Víz sem érheti És fájt is. Úgy tettem ahogy mondták...és most teljesen ki vannak rám akadva. Hogy mindek nem fogtam be a számat. Igazából ez múlt héten történt és 2 nap az egész. Mármint a tp. Ma már mentem. Nagyon rosszul esett ez. Mert én senkinek nem szerettem volna rosszat. De ez q viselkedésük elvette a kedvemet attól is hogy ott akarjak továbbra is dolgozni. Vagy nekik van igazuk?

dec. 4. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor szóltál a többieknek, hogy bocs, ez van, nem megyek vissza, mit mondtak?
dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azonnal ahogy kiléptem a kórházból felhívtam őket és tudattam velük. Hogy mit szóltak? Hát nem voltak valami kedvesek. Eléggé éretzették hogy most nem a kedvenc munkaerő vagyok. Dühösnek tűntek. Most is azok.
dec. 4. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor így jártak.
dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Attól függetlenül, hogy veled van problémájuk, még az ő problémájuk marad. Te korrektül jártál el.
dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!