Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy szép csinos nőről mi a...

Egy szép csinos nőről mi a véleményük azoknak akik kevésbé csinosak és nem olyan szép nők?

Figyelt kérdés

Mindig csak az irigység vagy esetleg van valami más a fejükben?


Ja és ha ráadásul van is pénze akkor mit gondolnak?



dec. 5. 16:34
 1/7 anonim válasza:
62%

Főleg irigységet, aztán szomorúságot, mert összehasonlítják magukat velük, így sokszor igyekeznek elkerülni őket. Van hogy dühöt éreznek és igazságtalánnak tartják, ez elvezethet akár a rosszindulatú pletykálkodásig is, ok nélküli megjegyzésekhez ez átmenetileg javít a kedvükön és maguk közt képesek a kapcsolatépítésre ilyen módon, elvégre mi hozná össze jobban az embereket a közösen utált dolgoknál/személyeknél jobban. Ha valaki a genetikai lottót megnyerte, illetve tesz is érte (sport, egészséges étkezés) és még okos és pénzes is az ezeket igen csak fokozni tudja. Ők eleve olyan előnnyel indulnak, amit a többiek soha a büdös életben nem tudnak behozni. Ez sokakat őrületbe kerget, egyéb lelki problémákról nem is beszélve. A szép emberek sokszor nem tudják mennyivel másképpen bánnak velük, mint azokkal akik nem olyan szerencsések. Mennyivel több szeretetet, támogatást, figyelmet, odafigyelést, törődést kapnak.

De sokszor mint olyan a szépség vonzza az embereket, így van hogy szeretik őket nézegetni, vagy esetleg a közelükben lenni.

dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 igen ez sajnos így van. Én a belső szépségében hiszek, jó lenne ha a belsőt néznék nem a külsőt!! Mert a lélek ki ül az arcra ezt vallom. De azért kérdezem mert rám sok nő irigy, irigykedik. Persze aki nem olyan átlagos az nem. De olyan rossz érzés mert nem tehetek róla hogy így születtem.
dec. 5. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nincsenek negatív érzéseim velük szemben. Nekik más problémáik vannak az életben. Meg amúgy is, aki szeret engem, az szépnek lát így is meg úgy is, nem akarom magam hozzájuk hasonlítani. Ráadásul a szépségben baromi sok befektetett energia van: a húgomnak egy csomó lépéses bőrápoló rutinja van, amit én hót zicher hogy nem tudnék követni. A drága ruhákat se fogom irigyelni, mert abból a pénzből én utaznék/könyveket vennék/a házamra tenném félre. A szép lányokra hamarabb mondják, hogy üresfejű, mint azokra, akik kicsit csúnyábbak. Vagyis nekem az a tapasztalatom, hogy nagyon sok szép lánynak tőbbszörösen kell bizonyítania órákon is. Emellett sokan zaklatják is őket/nehéz társat találniuk, egyszerűen azért, mert a fiúk nem merik megkörnyékezni őket. Nyilván örülnék, a szép lennék, nem erről van szó, de nem hiszem, hogy minden tekintetben előnyös lenne, szerintem ennek is két oldala van.
dec. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Aki szép számomra, nemcsak egy őszinte bókot kap, de van, hogy fel is kérem modellnek.

Rajzhoz, termékfotóhoz.


Akikben alapon van rosszindulat, az embertársához is úgy viszonyul.


Belőlem lényegében hiányzik ez a dolog. Felesleges nyűg az irigység, rosszindulat és társai.


Az tény, javarészt ezek megvannak az emberekben. Jómagam is kaptam hideget-meleget csak azért, mert ilyen arccal jöttem világra.


Sokan hajlamosak ítélkezni, holott egy szolid elegáns nő vagyok, aki imád rengeteg alkotói formát.

A szerelés, barkácsolás, szobrászat, rajz, kőfaragás stb. Rengeteg mindent imádok.


Mindaddig, amíg csak a külsőmet látják addig megy a vak ítélet.

Ez van.


Viszont: az értelmesebb réteg nem elítél, hanem tényleges dolgokat észrevesznek már elsőre és nyitottak társaságomra nemtől függetlenül.


Kifejezetten ezen kedves, értelmes személyek társaságát keresem. Szeretem a tisztább, őszintébb és tudatosabb embereket.


Repdesek az örömtől, ha nőben találom meg ezen vonásokat.


Az arcra is kiül a tiszta vagy bánat lélekállapot.


Azt viszont sose szeretem, hogy vannak annyira öntelt személyek, akik beképzelik maguknak, hogy "mindenki csak irigy" rájuk.


Az a helyzet, hogy ezen személyeknél olyan személyiségjegyek találhatóak, amelyek számomra visszataszítóak. Ignorlálni való nyűgök. (persze szép láb, kar, vagy arcvonást elismerem, ha tényleg tetszik, de ignorálom a nyűgöt jelentő személyeket)


Számomra szép ember kisugárzásának része a szolid, ám egészséges önértékelés.

dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a legszebb nőket is van, hogy megcsalják, tönkreteszik a férfiak, vagy az élet. Pl ott volt Romy Schneider, aki szerintem nagyon szép és tehetséges nő volt, de mégsem volt annyira felhőtlen, boldog élete és tragikusan is ért véget. Sok hasonló eset van. Nem érdemes irigykedni másokra, mert nem tudhatjuk igazából mi van a mosoly mögött.
dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezért van hogy általában a szép /vonzó embereknek vonzó/ szépek a barátaik, nyilván férfiaknál elég ha jó fej vagy, humoros, szerethető. Persze nőknél is van ilyen és tényleg megjelenik a belsőd a külsődön. Nem mindenkinek van kisugárzása, vannak az ilyen semmilyen emberek akik se szépek, se rondák és személyiségük sincsen. Viszont vannak akik nem csak azért vonzóak mert jól néznek ki, hanem mert az egész lényük egy pozitív élmény.

Vannak ronda de jó fej emberek, ok általában nyitottak és pozitívak.

Na viszont ha ronda vagy és mellette még egy rosszindulatú, megkeseredett személy…akkor duplán taszítod az embereket, viszont vonzod a hasonlót amitől csak rosszabb lesz.

Szerintem minden ilyen típusú ember azért próbálja meg bántani azt aki jobb nála, mert egyszerűbb mint megpróbálni kihozni magadból a legtöbbet…meg ezek az emberek nem csak másokban hanem magukban sem látják a jót és sajnos egy idő után el is veszik ha volt benne.

dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Holdudvar hatásnak hívjuk azt, amikor egy szép emberről automatikusan azt gondoljuk, hogy egy csomó másik jó tulajdonsága van, illetve hogy a csúnya embereknek rossz tulajdonságaik vannak. Nem feltétlenül igazak ezek a megérzéseink, én speciel jobban szeretem megismerni az embereket, és gyakran tapasztalom mindegyik variációját a szép/csúnya, pozitív/kifejezetten negatív tulajdonságú embereknek. Nem szeretnék amiatt elítélni embereket, hogy néznek ki, mert semmi értelme.
dec. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!