Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Édesanyám elveszett?

Édesanyám elveszett?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Édesanyámat egy hete vesztettük el. Kórházban halt meg. Testvérem ma olyan üzenettel fogadott hogy éjszaka anyuval álmodott és hogy zavart volt és azt mondta neki hogy nem tudja hogy hol van. Tudja valaki ez mit jelent? Mit kell ilyenkor tenni? Hogy tudunk segíteni a lelkén vagy hasonló?



dec. 10. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

A halott nem él, nem gondolkodik, nem fél, nem zavarodott.

Ezért halott.

Az, hogy a testvéred (vagy te) édesanyáddal álmodik, nem jelent semmit azon kívül, hogy vele álmodott.

Semmit mást.

Nem az édesanyádon kell segíteni, mert ő már nem él.

Halott.

Segíteni az élőkön kell, hogy könnyebben fel tudják dolgozni a szerettük elvesztését.

dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Gyászreakció egyik formája, semmi egyéb. Részvétem nektek ismeretlenül is. Nehéz időszak ez, jól tudom. Az életünk véges, de az örök létet nehezebb lenne elviselni.
dec. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Imádkozzatok érte!
dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akit az orvos halottnak nyilvánított, az már nem él, ezért csak az álmodban jelenhet meg.
dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. ❤ Nekem édesapám halt meg nemrég. Szoktam vele álmodni, hol jót, hol rosszat. Ez a gyász folyamatának része. Nem kell többet belegondolni, mint ami. Majd enyhül idővel.
dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hiszek a más világban. Ezért is érintett rosszul hogy testvérem ilyet álmodott. És remélem hogy jó helyre került odafent.
dec. 10. 21:57
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Ja, ha ilyen mese-hívő vagy, azt előre kell jelezni.

Akkor nem tévesztünk meg a valósággal.

dec. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

Most már csak az ima segíthet. Imádkozhattok érte, szólítsátok meg Jézust, vagy kérhetitek szentek közbenjárását.

Az élők körében pedig mondathattok érte szentmisét.

dec. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyolcas, én épp tegnap beszéltem erről Jézussal, azt mondta, az ilyesmi nem az ő feladata, ezzel kár is őt zaklatni.
dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!