Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudom megjavíttatni a...

Hol tudom megjavíttatni a gyűrümet? Budapesten tudnátok ilyen helyet?

Figyelt kérdés

Elkezdtek kipotyogni belőle a kis kövek, van olyan hely ahol ezt is megcsinálják?

Nagyon apró kövek vannak benne és nem tudom hogy lenne e olyan hely ahol be is szereznék az ilyen pici köveket és még meg is csinálják.


Kb mennyibe kerülne? Sima gyűrű, nem tudom miből van, nem rozsdásodik nem is szinezi el az ujjam, meg a kövek azok sima műanyagok benne azt hiszem.


1 éves gyűrü rég le járt a garancia rá



dec. 10. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
dec. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1). Ötvös üzlet, Buda, Gazdagrét, Csíky hegyek utca 16.

2). Magyar Ékszer, Pest, +36 70 452 2558, Havrilla Máron és társai. Csak ezüsttel foglalkoznak, de ékköveket is beépítenek.

dec. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbb ékszerészetben megoldják.


Milyen anyagból van, először bevizsgálják, amennyiben arany vagy ezüst ötvözet, akkor bevállalják.

De pl orvosi fém vagy más, akkor nem igazán.


Telefon van, de személyesen jobb, szépen megkérdezed több helyen, nem harapnak.


Köveket pedig be tudnak rendelni alapon az ékszerészek, hiszen munkájuk alapanyagai.


Csiszolt üvegeket pl még te magad is tudsz 100-2000darabos csomagban rendelni is. Nem nagy ügy.

dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!