Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ajándékod vegyek?

Milyen ajándékod vegyek?

Figyelt kérdés
Testvéremnek kéne egy olyan ajándék ötlet, amitől úgy érzi, h szeretik, mert most épp azon depresziózik h senki nem szereti
dec. 12. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyat, amiben együtt töltött idő van. Színházjegy.. Utána egy finom vacsora.
dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nem értékeli.
dec. 12. 21:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy 17 éves lányról van szó. Akinek nincs élete. Akit semmi nem érdekel.
dec. 12. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel a kérdéssel több gond van, mint gondolnád.


1. Nem ismered a testvéredet. Pedig sz,ros korotok óta "ismeritek" egymást.


2. Egy ajándékhoz is kellően kellene ismerni és nem is biztos, hogy ajándékra van szüksége.


Nekem pl a szeretetnyelvemben az ajándék az utolsó helyen áll, alig 3%-kal.

(5 szeretetnyelv teszt, ha érdekel, de akár a témában is olvashatsz többet.)


Nem érdekelnek az ajándékok alapon, ha valaki ajándékkal akarna kedvre deríteni az még bántóbb is lenne, mintha letojna és nem keresne, mert egy erős jel arra, hogy nem ismer.


Ismerd meg őt jobban, sőt lehet jobban esne neki egy kis minőségi idő veled valamilyen formában, vagy csak egy csendes ölelés.

Nagyon egyén függő.


Ajándékozd meg a jelenléteddel, ha annyira adni szeretnél.


Ha depis, abban az esetben sem mindig jó ötlet kirángatni valakit egy kifizetett jeggyel, mert kényszer helyzetbe hozod, ha olyannal leped meg, ami nem passzol hozzá, de nem akarja, hogy kuka legyen a pénzed.


Én tesómat pl hajnalban vettem észre konyhában, neki abban a pár órában megértés és szerető ölelés kellett. Úgy szorított sírva, mint még soha. Nem mondta el mi volt, de nem is erőltettem, amint mondta, nem akar beszélni róla.

(úgyis elmondja idővel, később úgy is lett)


Ismerd meg testvéred és a törődést ne akard pénzzel megoldani/letudni.

dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!