Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dm active beauty pontok...

Dm active beauty pontok beváltását hogy kell elképzelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Csináltattam egy ideje dm active beauty kártyát, összegyűlt rajta 2280 pont. Ha jól olvastam, akkor az kb 7 ezer forintot jelent. Még sosem váltottam ezeket a pontokat be, de szeretném. Hogy működik ez? Azt olvastam az oldalukon, hogy nem lehet annyi pontot beváltani amennyi a vásárlás értéke, de nem pontosítottak. Tehát például fizetek 7500 forintot, és beváltom az összes pontom akkor csak 500 forintot kell ráfizetnem? Illetve be lehet egy vásárlásnál váltani az összes pontot?

dec. 12. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha fizetéskor megkéred a pénztárost, hogy nézze meg, ennél az adott vásárlásnál mennyi pontot válthatsz be. Hidd el, nem fogja furcsállni, naponta tucatszor ellenőriz ilyesmit. :)
dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!