Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan aki eleinte félt...

Van olyan aki eleinte félt azoktól a munkáktól ahol kasszázni kellett de később megszerette? Hogy csinálta hogy ne mondjon csődöt/rontson?

Figyelt kérdés

dec. 13. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Megszeretni nem fogod, ahogy más se, max lazábban tolni gond nélkül magát a munkafolyamatot.


Sok esetben az emberek egy bizonyos rétege az, amit meg fogsz ismerni és idegeidre fognak menni.

Alapon pedig, ha forgalmas helyről van szó, akkor a mennyiség és pörgés, tömeg lesz kellemetlen.


Az újoncokkal sok esetben a vásárlók egy része az, akik bunkók és nyomást helyeznek a betanuló számára.


Nem egyszer kellett a sorban álló bunkókat helyreigazítanom vásárlóként.

A kasszáson pedig pl láttam, hogy állkapocs izmai keményen összefeszültek, de csak csendben tűrte, hogy ne rugják ki, ha leordítja az illetőt.


Előre mentem és elküldtem a faszit másik kasszához, mondva azt, hogy embertelenül viselkedik, távozzon másik kasszához vagy önkiszolgálóhoz, ha nem ér rá, ne támadja szegény tizenévest.


Lélekben is fel kell készülni.


Ha bármi probléma adódik, kérj elnézést, türelmet és segítséget.

Amennyiben bunkó emberrel találkozol, merd megmondani, hogy "elnézést, de betanulok, kérem legyen megértő! Amennyiben siet fáradjon át másik kasszához! Köszönöm!"


Határozottan kezeled a helyzetet, akkor nem igen tudnak kikezdeni veled.


No és nem minden személyiségnek való a kasszás munka.


Ha az első alkalom, akkor vedd úgy, hogy kipróbálod magad s megy ahogy menni fog.

Lélekben viszont előre készülj fel.

Kezelheted lazán vagy határozottan.

Ha viszont normál stressznél többet érzel, leblokkolsz, akkor érdemes mást megpróbálni.

Pl árufeltöltés.

dec. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
árufeltöltést szivesebben csinálnék de mindenhol már elvárás hogy az összes pozíciót kipróbáld, én meg szerintem nem mondhatom hogy nem szeretnék kasszázni mert stresszelek és nem fog menni, türelmem meg végképp nincs, érzékenynek is mondanám magam
dec. 14. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!