Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Hogy mondjam el karácsony előtt a depressziós anyámnak hogy a mostohaapám egy pedofil és kukkol zuhanyzás közben?

Egy ideje észre vettem hogy bejárkál amikor zuhanyzok

És hogy túl közel van a zuhanyzóhoz

De azt hittem csak pakolászik

Aztán egyre közelebb hajol

Most új a zuhany függöny és átlátszóbb

És tegnap határozottan láttam hogy oda hajolt és nézett

És a kezével megpróbálta arrébb tolni a zuhanyfüggönyt

De ekkor megkérdeztem hogy van-e itt valaki? És kirohant



Mit tegyek?

Le akartam már videozni de azt hittem nem történik meg ujra

Szolni akarok a bátyámnak de azt gondolom kéne bizonyíték

De nem akarom hogy újra megtörténjen

Nem akarom tönkre tenni a családot se a karácsonyt

De nagyon félek

17éves vagyok


dec. 14. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor ismét épp leskelődik, akkor sikits hatalmasat, kiabálj, káromkodj, hogy anyud is felfigyeljen rá, hogy mi történt.
dec. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amikor anya itthon van nem csinalja
dec. 14. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:

1./ beszélj a nevelőapáddal, hogy észnél legyen már, ne kukkolja a saját gyerekét

2./ ha ezek után se változik meg, akkor jöjjön a kamerás felvétel és a bizonyítékok bemutatása anyudéknak.

dec. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Zárd be az ajtót legközelebb.
dec. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha véletlenül eltalálnád könyökkel az orrcsontját, amikor közel van a függönyhöz, lehet, megkérdezné tőle az anyukád, hogy mikor és miért verekedett össze magával! -Előzékenyen bocsánatot kérsz tőle - miután behorpadt, - bizonyos vagyok benne, hogy meg fog hamar bocsájtani.

Vihetsz a zuhanyozó függöny mögé magaddal különböző eszközöket is - készenlétbe helyezni, - vélhetően az is fel fog tűnni előbb-utóbb az anyukádnak, hogy egy fejébe húzott zongorával tántorog be az öreged a fürdőszoba irányából.

dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Készíts videót, amin egyértelműen látszik, hogy kukkol. Mikor ez megvan, szólsz a bátyádnak, aztán jöhet anyuka.


Bár csábító, de ne sikítsd el magad csak úgy, mert bizonyíték nélkül simán mondhatja, hogy csak beszaladt xy dologért, és még téged fognak hibáztatni. Orrba vágni szintén nem érdemes felvétel nélkül, hasonló okokból.

dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!