Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Youtube csatornát ha indítok...

Youtube csatornát ha indítok ! És elrejtem a felhasználót akit nem akarom hogy megtudja hogy én vagyok az !Annak nem fogja ajánlani a csatornámat az oldalon ? És csak akkor jönne rá ha rákeresne a nevemre ha tudná ?

Figyelt kérdés
?

#YouTube #csatorna indítása #youtube csatorna indítása #youtube csatorna elrejtése
dec. 16. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy te elrejted, neki minden ugyanúgy fog megjelenni, mint azelőt...
dec. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az online-n szereplésnél nincs ilyen cicukám.


Csinálod vagy sem?


Mi értelme lenne egy embert kerülgetni?

Emellett ne feledd: vannak emberek, akiken keresztül szintén eljuthat tartalmad.


Nagyon gyerek vagy még vagy egy butácskább idősebb ember.


Publikus szereplésre nem hiszem, hogy felkészült vagy lélekben. Hiszen egy ismerősöd elől bújkálni akarsz, akkor mi lesz később?


Lehet összeroppannál a kommentelők, nézők dolgai alatt.


Mindegy, hogy álnéven vagy nevet vállalva, mindegy, hogy arcot felmutatva vagy rejtve... Mindig is volt, van és lesz is egy olyan árnyoldala a publikus szereplésnek amelyet, ha nem tudsz kellően éretten kezelni összetörhetsz.


Az már rég rossz kezdet, ha már most egy ember miatt parázol, de pici eszed nincs ahhoz, hogyan oldjad meg. Nincsen kellő problémamegoldó képességed.


Youtube-n belül lehet több csatornát is működtettni.

Alapon pedig a csatorna név és egyéb adat is módosítható.


Viszont, ha ezen alapokkal se vagy tisztában, akkor csak méginkább lebeszélnélek a videózásról.


Csináld tisztességgel vagy sehogy.


Ha a pénz miatt akarod, akkor is felejtős. Nehogy azt hidd, hogy könnyen fog jönni a kess, emellett, ha van bevételed adózni is kell.


(Leírom ezeket, mert úgy sejtem nem tudod ezeket.)

dec. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne youtubozz, ha rejtegetni akarsz!
dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!