Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit veszel a szüleidnek...

Mit veszel a szüleidnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Hátha írtok olyasmit amit én is szíveen megvennék nekik :)

Csak nem jutott eszembe.


2010. okt. 21. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Apukám megkapja azt a szép faliórát, amit már hónapokkal ezelőtt kinézett, ezt már meg is vettem.

Anyukámnak még nem tudom, ha semmi nem jut eszembe, akkor könyvet vagy ékszert.

2010. okt. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi.Ugyanmiből vennék nekik akármi is? Nincs keresetem, a havi zsebpénzemet meg hadd ne rájuk költsem el. Nekik is könyörögni kell mindenért..
2010. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is várom a válaszokat, mert gőzöm sincs még.


Második! Lehet, de vannak nagyon klassz párszáz forintos ajándékok. Egy kulcstartót is vehetsz nekik, nem az a lényeg, hanem a gesztus!


Boldog karácsonyt!

16/l

2010. nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még valami: én zsebpénzt se kapok, hanem szülinapomra kaptam mamáéktól 10000 ft-ot, abból van még 5, abból veszek valamit. Szerintem ennyit megérdemelnek, még akkor is ha tele vagytok vitákkal. A karácsony a szeretet és a boldogság ünnepe, nem az önzésé.


Előző voltam.

2010. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Így van , ilyenkor szeretni kell a másikat, főleg ha a szülőd is.

Én minden évben vettem nekik vmit, anyukámnak spay-t csokit, meg még vmi apróságot, apukámnak meg nem sokat, nem jut eszembe mit vegyek, meg amúgy is én csak a spórolt pénzemre tudok venni, szóval apukámnak sört :D meg zoknit és csokit, Hát kb ennyi.

Remélem jutott eszedbe vmi amit vehetnél :D

2010. nov. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én amikor gyerek, meg fiatal felnőtt csináltam ajándékot.

Csinljatok nekik inkább valami emléket, vagy karácsonyfadíszt vagy ilyenekeket. Komolyabb dolgot is lehet. Én se kaptam soha zsebpénzt, de ezek a saját dolgok jól kijöttek.


A legnagyobb ilyen alyándékom az volt, amikor otthoni hulladék textilekből tesómnak megcsináltam a twister nevű játékot.

2010. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Apumnak közösen anyával egy GPS-t veszünk meg egy új táskát, anyának még nem tudom... volt valami jó ötletem, de elfelejtettem :S
2010. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!