Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a Wonka 2023-as film?

Milyen a Wonka 2023-as film?

Figyelt kérdés
Megszeretnénk nézni az új Wonka filmet aki látta mennyire tetszet nekuk sok ember azt mondta h nem valami jo

dec. 22. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem gagyi. Kár volt Johnny Deppet másra váltani, ez nem sikerült jól. Én nem ajánlom, de ez csak persze a személyes véleményem.
dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tetszett a Paddington 1-2, ez is tetszeni fog. Ugyanaz a rendező, a szereplőgárdában is vannak átfedések és a film alaphangulata is nagyon hasonló. Egy szép, nagyon színes és felszabadító mese, ami szerintem felnőtteknek is teljesen élvezhető. Ha mély gondolatiságot vársz tőle, akkor nem fog tetszeni, de akkor sem, ha a Johnny Depp féle Charlie és a csokigyárat, vagy a Gene Wilder féle Willy Wonka és a csokigyárat várod. Ez egy előzménytörténet, ahol a hihetetlenül tehetséges Willy Wonka teljesen naivan és jószándékkal telve vág neki a nagyvárosnak, hogy beindítsa a csokoládéüzletét, ahogy édesanyjának megígérte.
dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!