Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Panelbe szól a csengő, de...

Panelbe szól a csengő, de nincs kint senki, másnak volt már ilyen,hogy elromlott?

Figyelt kérdés

Tehát maga az ajtónál lévő csengő. El van egyébként romolva, nem tudnak be meg felcsengetni ,csak miután felveszem a kaputelefont és visszateszem, akkor egy ideig jó utána.

Tegnap előtt egyedül voltam itthon, és csengett az ajtó csengő, kinéztem , senki.. de még az automata lámpa se kapcsolódott fel a folyosón, senki nem volt sehol.

Aztán vagy 1 óra múlva ismét csengett, kinéztem,megint senki.

Bent lakunk a sarokba, látnám ha valaki menne el, kb 2 másodperc alatt kinéztem a kukucskálón.Semmi mozgás semmi hang. Ember itt nem járt.

Most nem rég mentem a konyhába, megint csengettek, kinéztem, sötét, semmi, ajtó kinyit, sehol senki.

Direkt nem ezotéria kategóriába írtam, mert hátha van valaki, akinek volt ilyen?

Annyit megjegyzek, hogy az előző tulaj tavaly ilyenkor halt meg, nem itt , idősotthonban. Itt laktunk akkor is albérletben , most már megvettük azóta..Nem nagyon hiszem hogy bármi szellem akármi lehet, de most már idegesítő. Egyébként hatalmas szél van, de tegnapelőtt nem volt

Kíváncsi vagyok a véleményetekre..

Nem iszok, nem cuccozok nem hallucinalok..


dec. 22. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Szomszed hulyegyerek szopat.
dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szomszéd egyik Pesten van a másik meg estig dolgozik minden nap. A 3.ba meg nem lakik senki
dec. 22. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nekem is csinálta, éjjel kettőkor,háromkor.. végén rájöttem, hogy egy pók mászkált rajta
dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt olyan, hogy magától megszólalt a csengő (többször is). Volt, hogy azonnal az ajtóhoz rohantam, de senkit nem láttam. Még ki is szóltam a lépcsőházba, hogy "jó játék, hülyegyerek?", de még lépteket sem hallottam. Aztán hívtam egy műszerész ismerőst, kiderült, hogy valami hiba volt a vezetékben, ezért szólalt meg magától... :)
dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán benne van a pakliban, hogy műszaki hiba niatt van ez. Nézesd meg egy szakemberrel.
dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelzed a hibát a közös képviselőnek, akinek a feladatkörébe tartozik ezen dolgok rendezése.
dec. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!