Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan, és hogyan kérjek...

Honnan, és hogyan kérjek dobozt (költözéshez)?

Figyelt kérdés

dec. 26. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én boltból szoktam. Egyszerre nem könnyű sokat szerezni, de pl ha munkából hazafelé útba esik valami, akkor bemész és megkérdezed. Van, ahol el is rakják, ha szólsz hogy minden este benézel érte.
dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. És hogyan kéne kérnem? (Introvertált vagyok és foleg idegenekkel nagyon nehéz beszélgetnem, még ha csak egy kérdést is teszek fel, igy mindig kigondolom mit és hogyan kéne mondanom.)
dec. 26. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress egy szimpatikus eladót vagy pénztárost és kérdezd meg, hogy nincs e üres dobozuk, amit kidobnának. Mondd, hogy költözéshez kell.

Ha van, akkor kérdezz rá, hogy esetleg volna lehetőség többet kérni? Szívesen bejössz minden nap, ha eltennék.

Másik ötlet, IKEA árul de nem olcsón. IKEA csoportokban Facebookon láttam már aki hirdet olcsóbban eladót. Mondjuk én ilyesmire biztosan nem adnék ki pénzt.

Illetve még egy ötlet, ha van klímás ismerősöd, akkor neki is szólhatsz. Vannak pont jó méretes dobozok, bár annak nincs most szezonja. A családban van klímás, onnan tudom. Ő örül is neki, ha elkérem, nem kell a szelektívbe mászkálnia kirakni.

dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
dec. 28. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!