Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan fessek nike pipát a...

Hogyan fessek nike pipát a felsőmre?

Figyelt kérdés

Lenne most pénzem, de nem akarom arra költeni ezért az olcsóbb módszert választottam. XDDD

Hogyan fessem fel könnyen a pipát, tippek? :3

Ítélkezők kíméljenek :DD


dec. 27. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Sehogy...
dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Festékkel.
dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 olvasd el újra az utolsó sort


#2 Na ne maaaar, erre nem is gondoltam

._.

dec. 27. 16:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Elolvastam.
dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A gagyinál nincs nevetségesebb. Ja, bocs! Megtiltottad.

Rengeteg munkával. Készítesz egy sablont, ami pipa alakú. Szépen ráilleszted a felsődre. Alkalmas maszkolószalaggal kiragasztod, szépen, pontosan. Mind a két oldalán. Olvasztasz rengeteg viaszt, és bekened vele a textilt a maszk körül. Gondosan ügyelve arra, hogy ne tudjon beszivárogni alá. Majd leszeded a maszkot, és a viasz nélküli részen ecsettel befested. Száradás után kimosod. A viasz kiolvad.

dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Igazad van, deee na.. Köszi:3
dec. 27. 16:09
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Sötét pólónál opció a fehérítővel körbespriccelés.


Egyébként ezeket a technikákat "márka-hamisítás" helyett tényleg egyedi ruhadarabok létrehozására is használhatnád. Több értelme lenne, és nem kellene magyarázkodnod, hogy hol vetted ezt a gagyi hamisítványt.

dec. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!