Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kpop fanok csak énérzemúgy...

Kpop fanok csak énérzemúgy hogy sokszor a bts tagok lenézőek és bunkók!? Tudom hogy nemkönnyű mindig kedvesnek lenni de sokszor látom hogy nagyon lenézően viselkednek a fanokkal (nem az őrült rajongókra gondolok)

Figyelt kérdés
Sokszor olyan mintha jobban örülnek annak amikor a rajongók letámadják őket pl.reptéren. félre neértsétek szeretem a bts-t csak mostanában ez a kérdés sokszor jön elő. A bandából talán RM és jhope nem az de ez az én véleményem

dec. 28. 06:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy ez összetettebb, mint gomdolnád.


A szereplés egy külön dolog, főleg ha le vagy szerződtettve, ám minden ember más a maga módján s ezt el kell fogadni.


Engedtessékk meg nekik az, ha nincsenek toppon vagy a hátuk közepére se kívánnak embereket, had engedjék meg maguknak azt a minimális ellenkezést is nekik.


Ugyanis, a k-pop világa keményebb, mint gondolnád.

Nem fenékig tejfel.


A rajongók zöme a rózsaszín illúzióba szeretnek bele, nem abba, akik ők, pl a sajátos hibáikkal együtt. Ők is emberek.


Emellett milliószor szolidabbak, nem beképzeltek.

Attól se lesz beképzelt valaki, hogy nem kíván szerepet játszani pl reptéren hazautazáskor egy temetésre stb. (ez egy másik k-pop sztár esetében volt)


Nekem se tetszene, hogy gyászolok és a rajongók nem adnának teret a gyászomnak vagy csak önmagában nekem és érzéseimnek.


Nagyon frusztráló.


Legyél emberibb, legyél megértőbb és elfogadóbb!

Nem csak velük, hanem minden emberrel a földön. Adj teret emberi létüknek.


Sok ember a környezetében élőket se ismeri igazán, nemhogy egy idegen sztárt, akit naívan porondra emel.


S alapon mindenki másképp kezeli a sikereinek élményét, megélését. A szolid embertől a vagánykodóig sok formája van.


Alapon k-pop világában, akik benne vannak, le a kalappal előttük! Szabadság és egyben rabszolga sors is.

Nekem nem menne az utóbbi tényező miatt. Rosszúl lennék, ha olyan szinten korlátozva s megmondva lenne megannyi minden, mint ami náluk zajlik.


Korea alapon sem egyszerű kulturális nézetei miatt.


Láss rá a világra, mielőtt pálcát törnél fejük felett.

dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Énis tudom hogy a kpop világ nagyon nehéz Lehet rosszul fogalmaztam azzal hogy "bunkók" de én így láttam és egyáltalán nem "törtem pálcát a fejük felett" csak kiváncsi voltam kilátja még így, de az is lehet hogy csak én látom így.De azért köszi a válaszodat
dec. 28. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én egyáltalán nem látom őket olyannak mint leírtad
dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Ezt hol lattad??
jan. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sztem nem bunkók legalábbis nem láttam hogy azok lennének.
ápr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!