Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátommal 1 hónapja leszünk...

A barátommal 1 hónapja leszünk együtt holnap. Hónapforduló alkalmából mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Már a karácsonyi ajándékozás is feladta nekem a leckét na de hónapfordulóra? Ötletem sincs. Egyébként tindédzserek vagyunk tehát nagy ajándékokra nem számít egyikünk sem nyilvánvalóan na de akkor is ő már kijelentette hogy én virágot kapok. És így hát valljuk be elég gáz lenne ha ő nem kapna tőlem semmit. Bármi ötlet hogy mit vehetnék? A kedvenc csokijára gondoltam meg még valami DIY ajándékra.Ha valakinek bármilyen más ötlete van ne habozzon velem megosztani!

dec. 28. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég a csoki.
dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyén specifikus...


Drágám... Te vagy ott, te vagy mellette, te ismerkedsz vele. Ismerd meg jobban!


Hogy akarsz kapcsolatot, ha melletted lévő embernek is a netről s másoktól kérsz ötletet ajándéhoz?!


Ezen gondolkodj el.


Végig lehetne sorolni bármit, tippelgetni lehet... De egy ajándékozás nem torpedózásról szól.


Instant szakítanék olyannal, aki ezt csinálja, mint jelenleg te magad.


Emellett az ajándék lehet bármi, nagyon egyén függő.

Együtt töltött idő, programok, hobbik, kikapcs stb. egészen ajándék tárgyakig.


Ismerd meg a másik felet!


(Nem lesz hosszú, ha nem fedezitek fel egymást s nem ismeritek meg azt, akivel pl egymásban vagytok olykor minusz testközelségben is.)


Sok sikert és kellemes ismerkedést!


Ne okozz neki csalódást a "netkommentelő ajándékával".

dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyet láttam csak nem ilyen üvegen hanem kép ami ki van nyomtatva és kulcstartóba van belerakva

[link]

Ha van közös zenétek akkor jó lehet

dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit ne adjál neki, ez talán frusztrálni fogja, úgy érezheti, máris meg akarod fogni. Ha te vagy a fiú, akkor a kedvenc csokiját adhatod,de csak módjával egye, nehogy elhízzon!
dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!