Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam a tesómnak,...

Hogyan mondjam a tesómnak, hogy elfogadja a telefonomat? (lent folyt)

Figyelt kérdés
elég bonyolult:D na a tesóm mindig összetöri a telefonjait. és most is összetörte mert ideges volt, na mimdegy nem is ez a lényeg. anyu aztmondta ha tesómnak kell az én telefonom akkor vesz nekem egy újat. de tesómnak már nem akar venni mert úgyis összetöri.:\ és a tesóm, ha ezt tudja akkor nem kell neki a telóm még ingyen sem. szóval hogy mondjam meg neki? xddd nemtudom rendesen megfogalmazni:D bocsi
2010. okt. 22. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ha nemtudja megbecsülni akkor nem is kell neki telefon!

Ha meg kell neki akkor vesz magának!

2010. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de nem az a lényeg. hanem az én telómat kell neki oda adni. csak nemfogja elfogadni, h én újat kapok. esetleg olyanokra gondoltam.. h mondjuk a barátom vett egy telót az anyukájának, csak az anyukája nemtudja hazsnálni az érintőképernyős telefonokat ezért nekem adja. és mivel a tesómnak nincs telója ezért neki adnám az enyémet.:) szóval valami ilyesmire gondoltam:D
2010. okt. 22. 14:48
 3/14 anonim ***** válasza:

hát mondd meg neki hogy: ez vagy semmi

Ha nemfogadja el nemlesz telója egy idö után meg már hiányozni fog neki és kénytelen lesz elfogadni

ám hány éves a tesód? És miért olyan ideges hogy széttöri a telóját?

2010. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

de akkor énsem kapok új telót:(XDD

am 20 éves. és hamar felidegesiti magát. és gondolom így vezeti le. :\\

2010. okt. 22. 14:52
 5/14 anonim ***** válasza:

én úgy vélem, hogy amíg nemtanulja meg az önkontrollt addig nem is érdemes venni neki telefont, mert úgyis csak szétzúzza az meg pénzkidobás.

Vagy vegyétek meg neki a legolcsóbbat(minimális pénzkidobás)

2010. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ám mennyi mobilt tört össze eddig?
2010. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:OOOO de neki nem lesz véve telefon. az ÉN telefonomat kapja meg. csak ha nemkell neki az én telefonom akkor én sem akpok újjat.
2010. okt. 22. 15:05
 8/14 A kérdező kommentje:
kettőt
2010. okt. 22. 15:05
 9/14 anonim ***** válasza:
vagyis te szeretnél egy új telót és anyud is venne neked csak a tesódnak elöbb el kell fogadnia a te telefonod?
2010. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen, igen!! csak ha tudja, h nekem új telóm lesz akkor azértsem fogja elfogadni:D
2010. okt. 22. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!