Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha könyvet szeretnék kiadatni,...

Ha könyvet szeretnék kiadatni, akkor számít az, hogy kiskorú vagyok? Kb. mennyi idő, mire ki lesz adva? Mennyit kapok belőle?

Figyelt kérdés
Írtam egy mesekönyvet, amit ki szeretnék adatni. Még kiskorú vagyok. Kérlek, ne kezdjétek azt írogatni, hogy még nem vagyok elég érett hozzá. Teszteltem a célközönségen (5-8 éves korosztály) és nekik tetszett. Családnak, barátaimnak, osztálytársaimnak, magyar tanáromnak is tetszett. Illusztrátort is kerestem hozzá, aki az egyik osztálytársam.

jan. 5. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 1976 óta foglalkozom könyvekkel. Kiadóban dolgozom.

Rövidre fogom:

1. Csak felnőttel lehet üzletet kötni.

2. Nem te kapsz pénzt, hanem te fizetsz. Illetve az, aki helyetted szerződik.

jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De, ha esetleg (nem valószínű, de hátha) rábólint egy nagyobb kiadó, mert tudomásom szerint, azoknak nem kell fizetni. Akkor mennyit kapok belőle? És a szüleimmel is megköthetik az üzletet, nem? Amúgy köszönöm a választ.
jan. 6. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Nincs ma magyarországon olyan kiadó, aki beszállna anyagilag egy könyv kadásába ismeretlen szerző esetében. Vevő sem lenne rá.

És szomorú, de a könyvesbolt elviszi a bolti ár felét.

Szeretnélek bíztatni, de a realitás az, hogy annak is örülni kell, ha két-három év alatt kijön nullára a dolog.

jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olvastad valahol a kérdésemben, hogy anonim módon szeretnék vele próbálkozni. Vállalnám a nevemet, hisz én írtam.
jan. 6. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
4. Jaj istenem! Még nagyon gyerek vagy. Névtelen itt azt jelenti, hogy a neved nem mond semmit az embereknek.
jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja! Upszika! Bocsi #3
jan. 6. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!