Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak akkor ha egy...

Mit csináljak akkor ha egy barátom letiltott?

Figyelt kérdés
Itt ismertem meg gyakorin, nagyon közel kerültünk egymáshoz, konkrétan barátok lettünk, elkezdtünk hívásozni, megbeszéltük, hogy jövő héten is fogunk, de mikor pár perce szerettem volna képet küldeni neki, akkor láttam, hogy nem küldte el! Aztán láttam, hogy nem tudom felhívni! Mondom akkor letiltott! Mit csináljak? Már ráírtam itt (megtaláltam az egyik kérdését)! Mit tudnék még csinálni? Nagyon kéne a segítségetek!

jan. 5. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Milyen barátról beszélünk? Aki ilyet tesz nem igazi barát! Ha gondolod írj rám, én beszélgetek veled, és nem tiltalak le. (Ui.: Nem baj ha nem vagy lány, nem a szexre, meg hasonló témákra megyek.)
jan. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem tettem semmi olyat ami miatt le kéne tiltania! Nem írtam neki semmi olyat, hogy le kéne tiltania!
jan. 6. 07:46
 3/10 anonim válasza:
80%

Nézd, én azt elhiszem neked, hogy te nem írtál semmi olyat, ami miatt le kellett volna tiltania téged. Ennek valamilyen más, személyes oka van, hogy hirtelen így elfordult tőled - és ezt sajnos el kell fogadnod. Talán majd valamikor újra visszavonja a tiltást, de ez csak rajta múlik.

Az teljesen rendben van, hogy ráírtál a barátodra itt a Gyakorin, viszont ha nem érkezik az üzenetedre válasz, akkor én a te helyedben már nem nagyon küldenék neki üzenetet, nem nagyon írogatnék neki, mert ezzel a "zaklatással" csak rontanál a helyzeten...


Azt amúgy megkérdezhetem, hogy egy lány-lány, fiú-fiú vagy fiú-lány barátságról van szó?

jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lány-lány
jan. 6. 12:20
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Vagy csak simán nem engedik meg neki hogy irogasson és ezért letiltott. De hidd el amilyen hamar letilt olyan hamar felold.
jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem így működik. Egy kvázi személytelen kapcsolatra nem lehet barátságot alapozni mindaddig, amíg személyesen nem találkoztok. A többi csak ábránd és jóhiszemű feltételezés.
jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
#6 Igen, vannak olyan emberek, akik még mindig azt hajtogatják, hogy interneten nem lehet szerelembe esni, illetve akik interneten tartják a kapcsolatot azok nem barátok, vagyis nem lehetnek barátok. Ne zavarjon titeket, hogy ez 10-12 éve már nem így van...
jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
#7 Bizonyára én vagyok az ódivatú hülye, de ha valakivel kapcsolatba kerülök az interneten, és például szerelmet vagy csupán barátságot szeretnék létesíteni az illetővel, akkor számomra minimum a személyes találkozás.
jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
#8 "Számodra." Le is írtad a lényeget, köszönöm. Ez olyan minthogy én pl nem tudok elképzelni 100%-ban robotika vezérelt jövőt, mégis ez vár ránk attól, hogy SZÁMOMRA elképzelhetetlen, de ennyit erről, én lezártam a vitát.
jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikerült elérnem! Nem miattam, vagy miatta tiltott le, hanem az ő testvére!
jan. 6. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!