Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért bunkók a Hr- sek ?

Miért bunkók a Hr- sek ?

Figyelt kérdés

Tegnap jelentkeztem egy munkára és amikor kiderült hogy az időpont nem jó számomra elküldött a p... szó szerint.


Ez nem az első alkalom volt hogy bunkó Hr-es kislánnyal beszéltem .



jan. 9. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kérj tőle randit. :D
jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

TROLL vagy. Ilyet nem csinálnak, vagy legalábbis nem olyan hangnemben, mint amiben próbálod itt beállítani őket.

Szerintem te nem úgy beszéltél a telefonba, ahogy illene, és ezért voltak már a végén ők is gorombák meg bunkók.

jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
94%
Mert élvezik, hogy vissza élnek a hatalmukkal. Ha nem vagy neki szimpatikus bármilyen oknál fogva, akkor esélyed sincs, hogy felvegyenek az adott munkahelyre. De ez bárhol máshol ugyanígy működik. Ha pl nem vagy szimpatikus egy vizsgabiztosnak simán megbuktat és megindokolja egy nevetséges okkal, ha egy ügyintőzenek nem tetszik a képed, akkor az gáncsol el és sorolhatnám még. Amúgy a hr esek általában ilyen beképzelt cica micák és ha rossz passzban van és még rosszul is válaszolsz nekik, akkor köszönjük, de majd értesítjük amire várhatsz a halálodig.
jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll , az elején teljesen normális volt aztán amikor mondtam hogy nekem délután mégse lenne annyira jó akkor elküldött a p.. és rám nyomta.
jan. 9. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:

4



Elküldött a p*csába? Aha. Tényleg? Hogyan? Pontosan írd már le.

jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1, A HR kamumunka, és meggyőződésem, hogy ezt a hr-esek és tudják mélyen belül, és bunkóssággal meg idióta kérdésekkel kompenzálnak.


2, Hr-esnek azért általában nem az értelmesebb emberek vannak. Általában van egy büfédiplomájuk és borzasztó kiejtéssel karattyolnak vmit angolul - nagyjából ennyi a tudásuk, szóval sokat ne várj.

jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vannak = mennek
jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!