Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik településen van sok...

Melyik településen van sok migráns?

Figyelt kérdés

Házat szeretnénk vásárolni és ha lehet elkerülnénk azokat a helyeket ahol sok migráns van mert nincs túl sok pozitív hír azokról a településekről. Csongrád megyében Ásotthalomról vannak durva hírek azonkívűl nem nagyon tudok másról Mórahalom, Makó, Ruzsa, Öttömös, Pusztamérges, Zákányszék milyen? Azokról tudtok valamit?

Bács megyében pedig Mélykúton, Jánoshalmán, Kiskunhalason, Bácsalmáson, Dávodon, Nagybaracskán, Bátmonostoron és Baján is találtunk szép házakat, ezekről tud valaki valamit esetleg?

Baranya megyében pedig Mohács, Siklós, Szigetvár és Sellye környékén is vannak jó házak.

Hallottatok bármit ezekről a településekről migránsokkal kapcsolatban? Vagy tudtok bármilyen más falut, várost amit fixen tudtok, hogy el kellene kerülni?

Vagy tudjátok, hogy hol, milyen oldalon lehet ezekről információt kapni? Lehet, hogy csak balfasz vagyok de én nem találtam semmi konkrét, hasznos infot.



jan. 9. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a gond, ezek a "hírek" propagandának jók, de ettöl nem igazak.

Rengeteget járok Ásotthalmon, a testvérem ott él a családjával, migránsokat nem látok, de szerinte sincs semmi gond velük, csak a politika terjeszt ilyeneket.

jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Londonban
jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem élnek ott csak átutaznak.
jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!