Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vonaton ha cipő nélkül...

A vonaton ha cipő nélkül rakom fel a lábam a szemben lévő ülésre, akkor miért van az, hogy néha szól érte egy random bunkóbb kalauz, de a legtöbbet nem érdekli?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Általában akkor szoktam felrakni így a lábamat, amikor nem igazán van a közvetlen környezetemben ember, így esélytelen, hogy bárkit zavarjon. De néhanapján jön egy alapvetően bunkó természetű kalauz, és szól, hogy vegyem le… Ez csak őt zavarja, vagy van erre valami szabály?



jan. 10. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Őszintén szólva, engem is zavarna. Persze, emberfüggő, de én nem nagyon ülnék olyan helyen, ahol azelőtt egy ember lába volt.

Gondolj bele, ülnél-e olyan helyen, ahol előtte egy nagydarab ember szétizzadt lába lett volna. Lehet, hogy én vagyok a finnyás, de szerintem ez igen gusztustalan.

jan. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a túlnyomó többség felteszi a lábát, főleg akinek mondjuk fáj, és úgy kicsit tudja csökkenteni. Szinte lehetetlen olyan helyre ülni, ahol előtte nem volt feltéve a lába valakinek. De persze megértem azt is, hogy látni zavaró(bb) lehet. Ezért szoktam akkor felrakni, amikor nincs ott ember:) Azért mikor sokan vagyunk, én sem csinálom:D Emiatt volt a kérdésem az, ami. A legtöbb ellenőr szemet huny fölötte, de 1-2 van, aki beszól. Viszont még egyiknek sem sikerült kulturáltan közölnie velem, hogy rakjam el a cipőbe.
jan. 10. 12:13
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Mert alpári prosztó paraszt viselkedés.
jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Amelyik nem szól, az meg már valószínűleg megunta a sok retardált aljanép utast, hogy valami kulturáltságot próbáljon beléjük verni.
jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Vagy aki nem szól, annak lábfétise van:D (vicc voooolt, ha emiatt valaki nekem ugrik, nem fogok leállni veszekedni vele)

Na mindegy, igazából én továbbra is felrakom, amíg egyedül utazom ott, ahol épp ülök. Vidékre szoktam menni, az egész vonaton van kb 5 ember ilyenkor. Amint más is arrafelé ül, illembe vágva magamat elrakom a látványt:)

jan. 10. 12:28
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Engem is zavarna és ha kalauz lennék leordítanám a fejedet. Más oda ül,nem is értem,hogy gondold. Ha bemennék a fülkébe,ahol fel van téve a lábad,kimennék inkább,nem ülnék le oda. Meg kéne már tanulni viselkedni,csak sajnos az ilyenek mint te,ezt nem is értik,sőt még fel vagytok háborodva,ha rátok szólnak.
jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Anyád nem nevelt meg mi?Te 🐒!
jan. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem a kaller a bunker hanem te. Nem otthon vagy. Viselkedj rendesen! Van rá szabály. Úgy hívják illem.
jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Ez azért van, mert te nem random vagy gyökér, hanem folyamatosan!
jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Okxd
jan. 10. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!