Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha posta pontra rendelek,...

Ha posta pontra rendelek, akkor azt hogyan tudom átvenni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, rendelek valamit a pcx.hu-ról, előre kifizetem és posta pontra rendelem (mert a méret miatt nem lehet csomagautomatába). Ilyenkor ezt hogyan kell átvenni? Az megvan, hogy elmegyek a postára, de ott hogyan veszem át? Sorszámot kell húzni, aztán szólítanak a pulthoz? Ha igen, pontosan milyen típusú ügyet válasszak ki sorszám nyomtatásnál? Mivel tudom igazolni magam, hogy tényleg enyém a csomag? Alá kell-e írni valamit, hogy átvettem? Olyanok válaszát várom, akik már rendeltek így.

jan. 11. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Levél, csomag átvétele sorszám.

kérnek személyit és lakcímkartyat

jan. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A csomagos ablakhoz menj oda. A kis ablakos pénzbefizetős ablakoknál nem adnak ki nagy csomagot, max levelet.

Mondod, hogy csomagod jött és majd mondja a néni hogy milyen adat kell neki. Elég általában a név. De a csomagszámot is tudod majd az emailből. Én azt is szoktam mondani hogy milyen csomag, honnan jött és kb mekkora, hogy ne kelljen átnéznie az összes kis öklömnyi méretű dobozt miközben én egy porszívót rendeltem. Ha mondod hogy PCX-es, számítógép méretű csomag, hamarabb megtalálja.

Ha kér valamit, akkor add oda, mutasd meg. Személyit szoktak kérni aminek a számát beüti a gépbe, vagy felírja az átvételi papírra.


Amúgy tényleg akkora a rendelt termék hogy nem fér automatába? Én múltkor emaileztem a pcx-el, mert egy pici cuccot rendeltem volna és nem engedte foxpostba. Írtam nekik hogy mi ez a baromság már. Válaszoltak hogy csomó minden le van tiltva automatába, de a megrendelés után a rendelésszámmal írjak nekik és egyénileg módosítják a rendelést.

Gondolom azért van rengeteg dolog letiltva, mert nincs elég ember aki átnyálazza az összes terméket és beállítsa a webshopban egyenként hogy rendelhető vagy automatába vagy sem.

jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!