Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan eljek ocsmany arccal?

Hogyan eljek ocsmany arccal?

Figyelt kérdés
Az egesz eletemet ez atkozza el. Soha nem kellettem miatta senkinek, nem is fogok. Akarmit veszek fel, akarhogy valtoztatom a hajam, az arcom miatt egy undorito bohocnak nezek ki, vagy egy szornyetegnek

jan. 14. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Meg tudlak érteni, én is ebben a cipőben járok. A nők undorodnak tőlem, és az élet egyéb területein is számos hátrány ér emiatt. Nehezebb, mint normális kinézettel, az egyszer biztos.
jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ui: lany vagyok, de ne gyertek azzal hogy eppen ezert nekem konnyebb. Nem, nem az. Melyen mindenki tudja, hogy egy nonek mindig csak egy feladata van: a szepseg. A tudas, a tehetseg, a kedvesseg, minden mas csak masodlagos.

Esetleg kimenthetne a sz4r eletbol ha nagy mellem vagy seggem lenne, de egyik sincs, szoval kb teljesen remenytelen az egesz

jan. 14. 15:43
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Na muti azt az ocsmány arcot. Hátha ki lehet hozni valamit belőle.
jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Ronda lányként még mindig jobb dolgod van, mint ronda férfiként. A nőknek sokkal fontosabb a férfi külseje, mint fordítva. Plusz ha csúnya az arcod, azt kompenzálhatod sminkkel vagy egy bomba testtel.
jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
A nagy mell és segg se előny, hidd el.
jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 NTBS ***** válasza:
49%
Fogadd el magad.
jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Üdv a klubban! De ez nem panaszoldal. Másnak más baja van.
jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Komoly értékrendi és önértékelési gondjaid vannak.


Javasolt rendbetenni ezt vagy ha egyedül nem meg, akkor szakemberhez fordulni.


S mindegy milyen arcod lesz. Sose volt, nincs is és nem is lesz olyan ember, aki mindenkinek megfelelne.


Nagyon beszűkülten látod a világot.


Pl vannak hírességek, akikért olvadnak a nők, lányok egy része, számomra viszont egyáltalán nem jóképűek/szépek.


Ahány ember annyi ízlés. Tudatosítsd ezt is.

jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én jóképű férgi vagyok, de mégse kellettem senkinek, szar a személyiségem.
jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nagyon nehéz,szerinted szerintetek jó ötlet ha hasonló sorsú emberek baràtkoznànak?
jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!