Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent pontosan az hogy...

Mit jelent pontosan az hogy ha valaki emos?

Figyelt kérdés

jan. 15. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösziiiiiii!!! De a zenei stíluson kívül az öltözetük csak fekete lehet?
jan. 15. 20:03
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Már most annyira nem népszerű,ez a gypsi stílus nagyon elterjedt manapság már aki nem roma is sokan annak valja magát.
jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
#3 Egyetértek valóban elterjedt ez a romáskodás,főleg tiktokon,meg a coronita és hasonlók.
jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

#3,4 Saját magaddal értesz egyet? 🙂 Legalább ne ilyen bénán csináld a trollkodást haver.


Kérdező!

Nem csak fekete lehet az öltözékük.

jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom miről beszélsz,én egy választ írtam
jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 Dehogynem tudod. 2 perccel később, ugyanolyan stílusban, ugyanolyan helyesírási hibával, ugyanolyan pipa számmal.
jan. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor mitől függ hogy vki emos vagy sem? A haja? Vagy a zenei stílusa? Vaaaaagy halálfejes rucik? Amúgy Koszi h megint válaszoltál:)
jan. 17. 15:05
 9/11 A kérdező kommentje:
Marmint nem tudom h ki válaszolt de Koszi
jan. 17. 15:25
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy "életérzés", tehát csak az emos, aki annak is vallja magát. Leginkább úgy lehet ezt megfogalmazni, hogy senki által meg nem értettnek gondolják magukat. Világfájdalmuk van, sok esetben depresszió, vagdosás és halálvágy is jellemzi őket, maguknak valók, elvontak. Az öltözékük, a hajviseletük és a zenei stílusuk is egyaránt jellemzi őket, de a külsővel a belső depresszív lelkivilágukat fejezik ki, abból indul maga az életérzés.
jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!