Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol található meg ez a hely a...

Hol található meg ez a hely a világon (képen)?

Figyelt kérdés

[link]


és amúgy ez mi a fene?


jan. 16. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, photoshop.
jan. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 P.Chris75 válasza:
Az ilyenek szellőztető nyílások ipari föld alatti területekhez ahol ha nincs is más levezető bejárat, darus módszerrel le lehet engedni még bányász járműveket is például alagút fúráshoz. Azt nem tudom megmondani hol lehet. Nincs benne semmi rejtelmes. Még Siló is lehet, amit vagy most építenek, vagy részben lebontottak mert a zsaluzás hogy ne omoljon be a fal teteje, az olyan félkész állapot szerű a képen.
jan. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 P.Chris75 válasza:
Amúgy abban igazat tudok még adni az első hozzászólónak, hogy a kék kör hatás miatt inkább tűnik szerkesztett képnek, mint légi felvételnek, mivel nincs különösebb ok az úgynevezett kromatikus aberrációra, ami sok esetben a fényképező gép lencséjének és csiszoltságának a fénytörés miatti színeltéréséből ered. Ha maga a terep nem tükröz vissza ilyen színeltérést, akkor a körben elhelyezkedő fémlemez ami egy zsaluzási megoldás, nem indokolt hogy az adott irányból ilyen színhibát okozzon a képen. Ettől függetlenül nem ritka az, hogy így oldják meg a mélyebb rétegben a föld alatti jártatok szellőztetését, egy vagy több kis Lyuk helyett, mivel a méretéből adódik, hogy nem csak szellőztetésre alkalmas, hanem tárgyak leküldésére és felhozatalára is.
jan. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Honnan származik a kép?
jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TappancsMancs ***** válasza:

Szerintem lehet, hogy nem is föld alatti építmény, mert a jobb oldalán még nem látni rá az oldalára. Ilyen is lehet, mint ezek:

https://www.youtube.com/watch?v=U5VOrQATQ00

https://www.youtube.com/watch?v=dMLzuQMRs9w


A kép minősége amúgy borzalmas :) A kék meg lila szín szerintem - és nem értek hozzá úgyhogy akár javítsa aki igen - de szerintem lehet kromatikus aberráció is. Itt egy példa minta kép és nem csak szemből jövő fénynél jelentkezhet.

[link]

jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A kép a the circle c. műsor (nem a film) egyik verziójának (talán francia?) epizódjából van, azért van rajta a "fotosoppolt" hatás.


Engem nem is ez érdekel a képen, hanem az, hogy mi ez a dolog, hol lehet (talán franciaországban) és azért mert látható, hogy a lyuk mellett járda is van, és az egésznek olyan városi park jellege van. furának és veszélyesnek tűnik.

jan. 16. 16:56
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:
A műsorban milyen közlésekkel szerepel? Mondanak róla valamit, hogy mi az, vagy semmit sem? Meg a műsorban álló képként van benne vagy filmen és látszik, hogy nem kiemelkedés, hanem lyuk? Meg ha van linked az epizódhoz jöhet esetleg. Ennyi alapján az nem lyuk szerintem, mivel nem igazolható a rálátásból és kéményszerű szerkezetekből meg bőven van minden országban.
jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7. Soha, de soha nem értem ezeket a kérdéseket. Ez valahol fent van a neten. Az illető letölti onnan a saját gépére, majd felrakja egy megosztóra.

Amikor a Google képkeresőbe teszem, 10-ből kilencnél megtalálom, és a 10-ből 9 esetben minden megtalálható ott minden, amit kérdez.

Történetesen ezt nem, mert ezt egy videóból mentette ki, de ahogyan sejted, ott valószínűleg megvan a válasz.

jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!