Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lengyel országból feltudnak...

Lengyel országból feltudnak jelenteni?

Figyelt kérdés
jan. 16. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bárhonnan, ha van elég bizonyíték akkor meg is találnak. Mit csináltál?
jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lengyelországból fel tudnak jelenteni. Akár megalapozottan, akár ok nélkül vádaskodva. Sőt Új-Zélandon, Ausztráliában, Németországban és Alaszkában is. Miért ne tudnának?
jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vintedrol rendeltek tőlem és rossz csomagot adtam fel nem nagy értékben 5-ezer forint és lengyel országába kellet volna küldenem de én Romániába küldtem és hölgy Pedig el utálta az összeget nekem
jan. 16. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért küldted rossz címre a csomagot? Ha minden igaz, előbb-utóbb visszakapod.

Keresd meg a hölgyet, és próbáld meg vele megbeszélni!

jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérd el a bankszámláját és utald vissza neki, és akkor nincs átverés. Miért várod meg hogy feljelentsenek, ahelyett hogy együttműködő vagy a vevővel és kártalanítod? Neked pedig tanulópénz a bukott csomag, hogy odafigyelj legközelebb.
jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus cigány mentalitás, "véletlenül" nem küldi el a csomagot amit kifizettek, és még attól fél, hogy fel tudják-e jelenteni.

Ha egy csöpp gerinced lenne, kérdező, azt kérdeznéd, hogyan tudod az általad átvert vevőnek a pénzt visszautalni. De nem, te meg akarod tartani a pénzt, és menekülnél a jogos feljelentés elől...

Komolyan mondom, szégyellem magam néha, hogy veletek egy nyelvet beszélek.

jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!