Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan hiányozzak a suliból?

Hogyan hiányozzak a suliból?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom nem kéne lógni meg stb...de most az egyszer kéne...

jan. 17. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Szülői igazolással. Ne lógj, mert nincs olyan hogy "kell". Vagy akkor vállald be az igazolatlant, 1 nap nem számít sehol.
jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Doki ad igazolást kicsit kohögsz,még mond hogy reggel volt lázad.Vagy foghatod hasmenésre is.
jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem is mondd azt, hogy náthás vagy, fehér a taknyod, köhögsz, egy kicsit fájt a fejet stb... (biztos voltál már náthás)

A lényeg az, hogy ne hazudj túl nagyot mert akkor az orvos előtt lebuksz és habár nagy eséllyel megadja az igazolást elküldhet random kivisgálásokra ha olyat mondasz.

Egyébként az orvos így is úgy is megadja az igazolást, mert nem meri kockáztatni azt, hogy egy tényleges betegséggel ne írjon ki, az a nem mindegy, hogy meddig ír ki.

jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Felőlem lóghatsz,de vigyázz,ha sok az igazolatlan páros lábbal rúgnak ki a suliból,és szūleid nem örülnének neki...
jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!