Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudom kikapcsolni azt,...

Hol tudom kikapcsolni azt, hogy messengeren ne hívjanak fel?

Figyelt kérdés
jan. 20. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Dupla negáció, azaz be akarod kapcsolni, hogy Messengeren felhívhassanak?
jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nemaRendőrség ***** válasza:

Sehol.

Borzalmasan idegesítő, hogy bármit csinálsz kicsöng.

Régen ha a mikrofon nem volt engedélyezve akkor nem csöngött ki, de azt már "megoldották", így kicsöng, majd ha felveszed lefagy...

jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs a telefonon messenger ill a laptopon nincs mindig bekapcsolva az fb
jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Törlöd az alkalmazást vagy lenémítod a telefont.


A legkorrektebb, ha megbeszéled illetővel, hogy mikor ne zavarjon.


Amennyiben zaklató: tiltás.

jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A facebookról van szó. Írunk egymásnak messengeren valakivel, lehet bárki, bármilyen dologban, és aztán hív, mert nincs kedve írogatni. Én meg nem szeretem, ha felhívnak, mert éppen nem akarok telefonon cseverészni, de az illető(ke)t sem akarom megbántani. Ez laptopon történik, de most már becsöng ilyenkor a telefonom is. Ezért keresem azt a lehetőséget, hogy ezt ki lehet-e kapcsolni? Ha nem, akkor nem értem, hogy miért nem? A beállításoknál van is egy olyan kérdés, hogy ki érhet el a megadott számon. Kipipáltam, hogy senki. Mégis nem egyszer előfordul, hogy hívnak. Hihetetlen, hogy ezt nem lehet kikapcsolni.
jan. 21. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!