Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feljelentettek de tudom...

Feljelentettek de tudom ártatlan vagyok. Mit tehetek? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Németországban élek és egyik éjjel láttam egy kissé ittas nőt miközben az autómhoz sétáltam. Megkért nem e vinném haza, gondoltam hazaviszem ne mászkáljon ilyen állapotban. Út közben kivette az irataim a kesztyűtartóból, utólag belegondolva a teljes nevem akarta tudni. Amikor hazavittem kiraktam és én mentem a dokgomra. Aztán ma jött egy levél, hogy lopással vádol. Semmit sem vittem el tőle.. hétfőn lesz a kihallgatás.

Ma voltam bent a rendőrségen és azt mondták, ha a kihallgatásom után is azt állítja én loptam tőle akkor bíróság..rettegek szó szerint...csak segíteni szerettem volna egy idegennek és ez a hála..rettegek,hogy ártatlanul elítélnek..



jan. 26. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenből semmi nem lesz. Van két egymásnak ellentmondó állítás, amit nem tud egyik fél sem bizonyítani. Nincs mitől rettegned, ha nem loptál akkor nincs nálad és nem is találhatnak semmit, ami bizonyítaná. Rágalmazásért majd küldöd visszakézből te is a feljelentést. Ne stresszelj rá a semmire.
jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz...nem tudok megnyugodni... sőt attól is tartok,hogy ha lezárják az ügyet és nem lesz belőle semmi akkor meg mással fog vádolni..nemi erőszakkal vagy meg akartam ölni..ki tudja és akkor meg tönkreteszi egy ártatlan életét..nem is gondoltam ilyen emberek léteznek..csak segíteni akartam.
jan. 26. 22:30
 3/12 A kérdező kommentje:
Sőt azt sem értem mi ezzel a célja.. miért jó neki
jan. 26. 22:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Lett már valami az ügyből?
jan. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vallomást tettem és a rendőr azt mondta kell várni 2-3 hetet mire megszületik az ítélet. A rendőr azt mondta nekem, hogy ő hisz nekem, de nem rajta múlik. Remélem azért őt is megkérdezik mit gondol az ügyről főleg mivel mondta nekem hisz.
jan. 30. 15:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden nyomozó tesz egy ajánlatot az ügyészségnek az ítéletről,vagy azt az ajánlatot teszi hogy zárják le a nyomozást vagy azt hogy folytassák vagy azt hogy bíróság legyen belőle
jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem. Bízom benne, hogy akkor le lesz zárva az egész. Hiszen a végén mikor mondtam neki, én csak egy dolgozó külföldi vagyok aki mindenéért becsülettel megdolgozott végig helyeselt. Én egyszerűen besétáltam a rendőrségre és a színtiszta igazságot mondtam el szó szerint. Bármikor el tudnám mesélni akár 20x is ugyanúgy.
jan. 30. 16:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy kapnál ebből bármit is,ugyanis nem neked kell bizonyítanod hogy ártatlan vagy hanem a nyomozóknak hogy bűnös vagy és egy ember szava édes kevés hozzá ha nincs semmilyen bizonyítéka vagy legalább egy tanúja ellened!
jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy békén fog hagyni és nem keres esetleg hamis tanúzás ügyében bárkit is. A kihallgatáson nem tanúskodott senki se hamisan, nem mondta a rendőr. Viszont a munkahelyemen mondták, ha esetleg kell nagyon szívesen elmesélik a rendőrségen milyen ember vagyok és biztos nem lopnék senkitől.

Viszont egy dolgot elfelejtettem kérdezni a rendőrtől, ezért meg kérdem itt.. ugye a rendőrségen nem adják ki a lakcímem? Nem szeretném, hogy esetleg ide jöjjön és bármit is tegyen ha nem sikerülne neki elérnie a célját a feljelentéssel.

jan. 30. 16:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy közölték vele a címet ha nem a te házad előtt történt. Meg ha netán házhoz menne azzal magának tenne keresztbe mert feltudod jelenteni
jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!