Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon budos van,befujhatom a...

Nagyon budos van,befujhatom a dezodort az orromba? Nem sokat,csak kicsit. Vagy van ilyen mentolos krem azzal bekenem az orrom alatt? Ezt nem lehet mar elviselni,ezt a büzt.

Figyelt kérdés
Itt ulok az irodaba es a kollegam olyan mosdatlan budos. Levegot is ugy veszek,h a pulcsiba dugom az orrom.
jan. 30. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz eldönteni mennyire komoly a kérdés, hogy tényleg ez az egyetlen megoldásod munkaidőben, hogy a netre írogatsz ki sztorikat, és tényleg fel kell-e hívni a figyelmed arra, hogy esetleg a dezodorból kijövő cucc olyan fagyási sérülést okoz az érzékeny nyálkahártyán, hogy beszarsz.
jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azert gondoltam arra, tudod vannak azok az orrsprék is, nem lesz tole semmi bajunk. vettem ezt a "szipókát" Ez a mentolos kámforos cucc. Kis feher henger. Biztos tudod mirol beszelek. na azt tolom eleg gyakran.
jan. 30. 11:59
 3/4 A kérdező kommentje:
eleg ketsegbeejto a helyzet,na..
jan. 30. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne legyél gyökér.


Felnőtt ember vagy. Hívd külön az illetőt és szolidan beszéljétek meg. Legyél empatikus és megértő. Tudasd vele, hogy természetes dolog, ahogy az is, hogy legtöbb ember a sajátját nem úgy érzi, mint másét.

Kérd meg, hogy próbáljon ki valami más dezodort stb.


Ha azok se hatékonyak, akkor a patikában kapható:

Naturland-tól a Solutio antisudorica.


Ne bántsd őt, ugyanis az izzadság számtalan ok miatt is lehet intenzívebb, akár mennyiségben, akár szagban is.


Nekem egy elég komoly helyzetem volt az életben, amikor ezt kellett használnom, ugyanis az az melletti stressztől a szagom ez nélkül elviselhetetlen volt még számomra is. Magamtól émelyegtem és bizony, hiába mostam/fürödtem le több alkalommal is... Semmit nem ért.


Alapon egy igényes nő vagyok, érzékeny vagyok az igénytelenségre, ápolatlanságra stb.

De velem is megesett ilyen s hiába tettem bármit ellene.


Nekem életmentő termék volt a kicsike.


Javasold bátran neki.


Nekem is volt anno egy kollegám, aki szagos volt.

Mindenki kibeszélte, minden féle igénytelen megbélyegző, lekezelő kibeszéléseket kapott a háta mögött...


Akkori ottani újoncként megmondtam a pletyi csoportnak, hogy szégyelljék el magukat...

Mindenki siránkozik, panaszkodik, köpköd, habzó szájjal, de SENKIben nem volt annyi, hogy emberként megbeszélje az illetővel.


Majd félre hívtam a srácot. Nyugisan, empatikusan megbeszéltem vele. Zavarba jött, de mondtam, hogy nem kell. Ez egy természetes dolog, majd elérhetőséget cseréltünk.

Aznap lefotóztam neki a fent említett készítményt.


Onnantól nem volt gondja és aranyosan megköszönte.

Olykor összefutunk, amikor szülővárosomba utazok.

Egy jó emberre leltem benne is.


Ne legyél olyan lealacsonyodott, mint az ottani vén pletyis ostoba nép.

Legyél ember!


Kommunikáció és problémamegoldó képesség alap a mindennapokban, életben. Nemde?

jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!