Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Tippmixpro másnak sem fizet...

ThieX kérdése:

A Tippmixpro másnak sem fizet most?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt napokban 18.000Ft-ból csináltam kb. 3,5 millió forintot a Tippmixpro fogadásaimmal, viszont most lassan 2 hete (pénteken) nem hajlandóak a nyereményt kiutalni.

Mindenféle információt elkértek már, de valamiben mindig direkt a hibát keresik.

Mivel már régóta játékos vagyok és ezelőtt nem voltak gondok a kiutalásssal, így hátha valaki jár hasonló cipőben vagy tud ebben segíteni.

Nem egy kamu fogadóirodáról beszélünk ugyebár, viszont a Facebook oldalukon láttam már egy másik embert, akinek ugyilyen problémája van.

Köszönöm mindenkinek a segítségét! :)



jan. 30. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

"információt elkértek már, de valamiben mindig direkt a hibát keresik."


Például ?

jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tudom, ez nem segítség (bár nem tudom a múltban mekkora kifizetéseid voltak és mit tapasztaltál), de én ekkora összegig nem szoktam elmenni, vagy ha már nagy a nyeremény, akkor részletekben pl hetente utaltatom ki és akkor nem feltűnő az összeg nagysága. Általában 3-400ezer ft körül szoktam megállni vagy kiutaltatni a másik felét meg pörgetem tovább. A max eddig 800ezer ft volt, amit egyben kiutaltattam, de már ott is tartottam, hogy sok pénz és kötözködni fognak. Szerencsére még nekem olyan nem volt, amit írsz.
jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A tippmixpro akkor fizet ha ő úgy gondolja. Amennyiben jobban rákeresel a dolgokra akár itt is láthatod, hogy az ÁSzF-jükben le is írják. Amennyiben a kifizetni kívánt összeg kifizetésre kerülése esetén pozitív az egyenleged a regisztráció óta, akkor gondod lehet. Nem is kicsi abban az esetben, ha ekkora a nyeremény összege. Sőt! Én jártam már úgy is, hogy igényeltem egy kifizetést a nyeremény után, megjött az email, hogy kifizetésre kerül majd pedig megjött az átutalás. Rá egy hónapra belépés után mínuszos voltam. Felhívtam őket és kerek perec megmondták, hogy fizessem vissza a pénzt mert az eredményközlőjük megváltoztatta egy labdarúgómérkőzés eredményét amire pedig ők nincsenek hatással mert ez tőlük független dolog. Mondtam nekik, hogy tőlem is független mely ellenérvem süket fülekre talált. Mire azt mondták, hogy mivel tudják ki a regisztrált felhasználó és ha nem vagyok hajlandó visszafizetni, akkor az Szrt ebben az esetben behajtást kér. Szóval a TippMixproval csak óvatosan, mert elég gyakoriak a korlátozások és a negatív kifizetési hajlam is. Abban az esetben ha szelvényen játszod meg lottózóban, az teljesen anonim módon fut. A kifizetett nyeremény után nincsen hol reklamálniuk, későbbi eredményváltoztatás után pedig nem találnak meg. Egy terminál 200 ezer forintig köteles kifizetni (mondjuk van ahol kicsit nagyobb kasszával dolgoznak). Mindig figyelj, hogy a nyeremény összege beleférjen egy kifizetési kvótába egy terminálon. Amennyiben teszem fel 280Ft-os összeggel játszol egy 8/6-os kombit és telibe megy, ahol mondjuk kifizetnek 800 ezret és kiveszed, akkor ne csodálkozz ha egyszer csak belépés után lesz 350 ezer mínuszod. A sportfogadás hatalmas üzlet, nézd meg hányadik leggazdagabb lett angliában tavaly az egyik legnagyobb iroda tulajdonosa. A labdarúgás óriási biznisz, ott pedig nincsenek előre nem látható eredmények. Max ha nem úgy jön ki utólag megváltoztathatják.
jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenkivel ezt csinálják. Bankszámláról kérnek kivonatot, nyitási szerződést, vagyonnyilatkozat, pénzeszközforrás nyilatkozat. Forgasd ki nekik a zsebed, azt akarják.

Régen 180 nap ignorálás után kiküldték azt a pár szézezret, amit náluk hagytam, most épp november óta várok, szerintem május körül küldeni fogják. Tőlem nem kapnak semmilyen dokumentumot, az biztos. :D

febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1#


18 év feletti,

saját bankszámlával kell rendelkezni,

magyarországi lakos ?

febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!