Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell érvényesíteni mobil...

Hogy kell érvényesíteni mobil appon vásárláskor a Temu 90%-os engedményét?

Figyelt kérdés
Azt mondják friss regisztráló kaphat 90%-os kedvezményt ha az appban vásárol.Néztem egy videót,hogy valaki 1500Ft ért vásárolt egy tv okosítót.Én is kerestem beraktam a kosárba de egy nagy kamu árról engedett vissza egy még mindig túlzó árra de sehol semmi 90%-os engedmény.

jan. 30. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy szükséged van neked arra? (Át leszel baszwa!). Ez egy kínai webbolt, tele kacattal, amitől meg akarnak szaadulni mert semmire sem alkalmasak, ezért árulják őket. Azok a cuccok még 1500 forintot sem érnek, ezért inkább felejtsd el azt a szart, és gyűjts egy rendes tv boxra (mondjuk egy Apple tv-re). Én nem vagyok oda az Apple-ért, de ez egy valóban hasznos termékük lett.
jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt csak a 90%-os termékekre kapod meg. Ugyanaz a termék fent lehet több árral is, azt kell kosárba rakni, amelyiken ott a -90%. Egyébként árulnak jó dolgokat is, de fenntartásokkal kell kezelni mindent, ami pontosságról és elektronikáról szól. Akkor is, ha melléteszik a kamu hitelesítésen átesett papírt.
jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jan. 30. 16:23
 4/7 A kérdező kommentje:

2/


Szerintem ha buknék is 1500Ft még nem a világ de a videó szerint amit linkeltem ugyan azt kapod amit itthon boltban sokszoros áron.

jan. 30. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell keresni a linket, ha van. Ahogy észrevettem, mindenki személyre szabottan kapja az akciókat. Én modell járművekre kaptam, és még eltalálta a márkát is nyilván. A tesóm ruhát látott. Az anyám facebookját meg egyéb női holmis -94% temus reklám borította be. Bizonyára minden témakörben megvannak ezek az akciós termékek. Szóval érdemes a facebookon szétnézni, ha véletlen van ilyen akció, és pont az, amit keresel, de külön szerintem nem lehet általad választott termékre rátenni ezeket.


Ha véletlen megvan a termék és kirja, hogy -90%, akkor kapsz egy qr kódot a képernyőn. Annyi a dolgod, hogy a telefon kameráját ráirányítod, és meg is vagy. Nem szutyok oldal, nyilván senki sem onnan fog rendelni komoly dolgokat, de az olcsó kacatokat vagy a drágább kacatokat szinte ingyen simán megérheti megvenni. Sokszor ugyan olyan dolgok vannak, mint az emagon és társain csak ötöd annyiért, főleg a kis alapból olcsó vackok, fillérek. De ez nem is csoda, mert a Temu-n egyenesen a Kínában élő kényszermunkásoktól kapod a terméket, tehát nekik ez csak anyagár.

febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5/


És facebookon hol?Vagy kapcsoljam ki a reklámblokkolót és akkor látok ilyen reklámot? 🙂

febr. 1. 23:10
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Akár, vagy a temu facebook oldalán.
febr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!