Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyat csinálhat egy vállalkozó...

Olyat csinálhat egy vállalkozó, hogy megrendel pl 20.000FT-ért nyomtatóhoz tintát majd felszámol rá 10.000 munkadíjat majd azt mondja, hogy a tinta az 36.000FT-volt?

Figyelt kérdés
jan. 30. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az, hogy a vállalkozó mennyiért szerzi be nem számít. Annyiért adja, amennyiért akarja.
jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Cicuka, minden így működik a világban, ahol üzlet van.


Kell, hogy tegyen rá hasznot. Valamiből fenn kell tartani neki is a boltját, vállalkozását.


Viszonteladás erről szól.

jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az #1-nek az értelmes választ a #2 meg egy kicsit figyeljen a stílusra.
jan. 30. 18:04
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
csak cicuka kifelejti, hogy ha a kereskedő túl pofátlan nagy árat tesz rá, akkor a vevők se őt fogják választani, öket nem érdeklik a kereskedő kiadásai, csak az, hogy korrekt áron vegye meg ami neki kell.
jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Én ezt a kérdést nem értem.

Addig oké, hogy egy vállalkozó megrendel valamit.

De utána kinek mondja azt, hogy több volt?

Az adóhatóságnak?

Vagy kinek, miért?

Mert ha arról van szó amire többen is gondolnak, hogy haszonnal eladja, akkor senkinek semmi köze ahhoz, hogy mennyi volt a beszerzési ár.

Miért kéne a vevő felé bármit is nyilatkozni a beszerzési árról?

Ennyiért megkapja, kell vagy nem.

Szóval nem értem.

Kinek mondja, hogy mennyi volt?

jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Mára is sikeresett olyan kérdés, ahol esetleg a kérdező tudja, hogy mi a csudárul van szó, de mások számára olyan, mintha egy erősen ittas ember zagyva beszéddel küzdene a démonjaival.
jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!