Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letétbe helyezett csomag?

Letétbe helyezett csomag?

Figyelt kérdés

Második napja nem tudtan átvenni a csomagot,amit she!nről rendeltem.Posta hoztaa volna,de amikor hivott a postás,pont dolgoztam,mire végeztem a munkával,pedig ő nem dolgozott.


Azt írja, hogy letétbe lett helyezve a csomagom,de nem írja melyik postára. Akkor most be kell mennem az összes közelembe lévő postára?


Ügyfélszolgálaton tudok erről érdeklőddni?



febr. 2. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy posta foglalkozik csak letétbe helyezett csomagokkal minden körzetben. Nem kell mindegyikbe bemenned. Egyébként a csomagkövetésnél is látnod kell, hogy mi a csomagod állapota, illetve hol van. De a szomszédaid is meg tudják mondani melyik posta foglalkozik a letétekkel.
febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban az a posta a leteti, ahonnan kijon mindennap a leveles postas is es hagyja az ertesitot, amin rajta van. Na ugyanaz a posta a csomagoke is. De az ugyfelszolgalatot telefonon is megkerdezheted, hogy a cimed alapjan hova kell menni.
febr. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, közben frissítették az oldalt, és már látom.
febr. 3. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!