Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Babes-Bolyai pszichológia...

Babes-Bolyai pszichológia felvételi?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van akinek vannak információi a BBTE pszichológia felvételiről? Nagyon sok oldala az egyetemnek nem jön be semmilyen keresőben, így nem találok információt. Annyit találtam, hogy a magyar pszichológián 20% érettségi eredmény és 80% a szóbeli vizsga, az angol pszichológián 50-50% érettségi és írásbeli, de a részleteit a felvételi vizsgának nem tudom betölteni. Van itt esetleg aki oda jár(t) és tudna segíteni?

Esetleg olyan böngésző ami behozza az oldalakat?



febr. 7. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem ajánlom ezt az egyetemet, mert feleslegesen sok a szívatás és Magyarországon nem ismerik el ezt a diplomát. Közintézményekben nem tudnál dolgozni, vagy ha mégis nem fizetik meg és ha találnak jobbat hát gyorsan leépítenek. Egyes egyetemek kifejezettem nem értékelik, ha ezzel a diplomával szeretnél hozzájuk jelentkezni.
febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :) Nem tervezek Magyarországon vagy a közelében maradni miután végeztem, Anglia vagy Hollandia, esetleg Skandinávia a célom mesterire, ott sem értékelik a diplomát? Úgy mondták ugyanúgy értékelve van, mint egy magyarországi egyetemes diploma, de nincs sok információm a diploma értékéről sajnos.
febr. 7. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak akkreditálni lehet, mert bizonyos százalékban megegyezik a Magyarországon tanulható pszichológia mintatantervével, viszont a szakmai körökben sosem fogják elismerni...csak jogilag ismerik el, így elég nyögvenyelőesen, de akkreditálják...így nehezebb is lesz állást találni vele.
febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm !
febr. 7. 16:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!