Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Preobrazenie csemege szőlőt...

Preobrazenie csemege szőlőt termőre kényszeríteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4. Éve van ültetve.Próbáltam szalvesszőzve rövidcsapon etettem öntöztem termés nuku csak masodtermés van valami trükk amivel termőre kényszeríthető? Az arkádia csaba gyöngye teréz chardonnai néró teremnek mint a bolond egy időbe voltak ültetve azóta mind terem csak a preobrazenie nem
febr. 12. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
4-év egy szőlő életében még csecsemőnek számít , türelem .
febr. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A gond hogy nézem a videókat és mindenkinek a 2. évben elkezd teremni. egyszerűen hülyén állok előtte 5 szemes fürtöket ad másodtermés ként
febr. 13. 06:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen van olyan hogy, beindul de aztán sok évig szünet nekem van alma fám ami 2.éven hozott 42-drb kis termést, le is dobáltam gyorsan mert vissza veti a fa fejlődését évekre .

Egy a lényeg 5-évig nem szabad hogy termése legyen ha terem is le kell szedni hogy a nővény magát erősítse .

febr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!