Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dr.Karsai Dániel Alkotmányjogá...

Dr.Karsai Dániel Alkotmányjogász úr irodája megszűnt-e létezni?

Figyelt kérdés

Sajnos a médián keresztül Dr. Karsai Dániel Alkotmányjogászt az ALS betegsége előtt még nem ismertem. Csak akkor láttam először a médiában amikor nem beszéltek vele a képviselők a Parlamentben, mert nem voltak rá kíváncsiak rá.


És arra gondoltam, hogy mivel közeleg a Húsvét és egyben a Dr. Karsai Dániel Alkotmányjogász születésnapja is, hogy egy szép Húsvéti képeslapot és szép születésnapi képeslapot küldök neki, postai levél útján az Ügyvédi irodájára címezve.


Benne egy jó kívánságokkal teli levelet küldenék neki.



#figyelmesség, jó kívánság, ALS beteg, Dr. Karsai Dániel alkotmányjogász, számára.
febr. 14. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

“nem beszéltek vele a képviselők a Parlamentben, mert nem voltak rá kíváncsiak rá.”


Mégis mit kellett volna tenniük? Mint képviselők, tették a dolgukat.


Az országgyűles nem klubdélután, nem osztálytalálkozó, nem dzsembori és szociális simogató.


Ezt a beteg embert a népirtó lobbi felhasználja a saját céljaira, ő meg komolyan veszi.


Az eutanázia gumicsontot időről-időre előveszik a globalisták. A népirtás egy módszere az abortusz totális liberalizálása mellett.


Magatehetetlen ember már nem tud tiltakozni, ha a kedves örökösök jogi köntösben el akarják tenni láb alól.

febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem szép dolog első válaszoló amit írtál. “nem beszéltek vele a képviselők a Parlamentben, mert nem voltak rá kíváncsiak rá.”


Mégis mit kellett volna tenniük? Mint képviselők, tették a dolgukat.

Az országgyűlés nem klubdélután, nem osztálytalálkozó, nem dzsembori és szociális simogató.


Ahelyett, hogy a kérdésemre válaszoltál volna. De én el fogom küldeni postai levél útján az Ügyvédi irodájába, a Húsvéti és Születésnapi képeslapot.


Mert igen is értékes embernek számít Dr. Karsai Dániel, még akkor is ha ALS betegséggel küzd. Fel is fogom vidítani és lelki erőt fogok neki adni.

Nem akarom, hogy értéktelenek érezze magát az ALS betegsége miatt, csak azért mert a képviselők azt hiszik azokról, akik súlyosan krónikus gyógyíthatatlan betegek ők nem értékesek a társadalom számára.


És meg is fogom említeni a Rokkantsági járadékot, és a Fogyatékossági támogatást meg az Ápolási díjat, hogy a szőnyeg alá söpörték az érintett Petíciókat csak ne kelljen emelni méltó módon.

febr. 14. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

"Mint képviselők, tették a dolgukat."


Aha...

Szoktam látni ahogy teszik a dolgukat. 200 képviselőből jó ha két tucat bent van.

febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Orbán befalazhatta.
ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!