Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tippmixpro alkalmazásban,ha...

A tippmixpro alkalmazásban,ha nyereményt szeretnénk kiutalni,akkor a megadott számlaszámot úgy is elfogadják,ha kötőjel és szóköz nélkül egybe írják?

Figyelt kérdés

febr. 16. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Három lehetőség van:

- Ha karakter szerint számolja és csak a számjegyeket fogadja el, nem fog beleférni a kötőjel a karakterlimitbe, így hibát ír és ki kell hagynod. Ezt biztonságosan le tudod tesztelni.

- Ha kötelező kötőjelet adni és anélkül írod be, hibát fog írni, így le tudod tesztelni.

- Ha meg lehet adni mindkét módon és egyikre sem ír hibát, akkor el fogja fogadni, és ezt is le tudod tesztelni.


Nincs olyan eset, hogy ne lehetne kipróbálni, mert vagy hibát ír és újra meg kell adni, vagy átengedi. Az ilyen rendszereket hülye biztosra csinálják.

febr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész valaszt! Igazából beírtam egyben az egészet és nem írt ki hibát. Olvastam,hogy 1 munkanapot vesz igénybe,úgyhogy szerintem hétfőn érkezik meg,e miatt,hogy hétfőn jön meg nem aggódom,mert nem sürgetem. 6.000Ft-ról van szó,nem életbe vágóan nagy összeg,hogy most azonnal kell. Csupán csak e miatt aggódtam,hogy renden lesz e minden így egybe írva mindent. Mégegyszer köszönöm!
febr. 16. 23:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg a teljes saját számlaszámodat írtad be, és nem maradt ki karakter belőle, nem lehet gond. Másnak így biztos nem utalod ki.
febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mégegyszer! További szép estét!
febr. 16. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!