Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amikor írni akartok egy...

Amikor írni akartok egy verset, történetet, dalt, hogy kezdtek hozzá?

Figyelt kérdés

febr. 23. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Én megkérdezem gyíkhun, hogy hogyan is kezdjek hozzá, meg miről szóljon.
febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
#1 Szakadok xd
febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jön egy ihlet, aztán fogok egy papírt meg egy tollat. Ha nagyon kiakarod erőszakolni magadból, kezdj el olvasni verseket/történeteket/dalszövegeket, vagy fogalmazd meg magadban, konkrétan miről akarsz írni. Mi foglalkoztat jelen pillanatban, mi bánt, mi tesz boldoggá, mi az, amit ki akarsz fejezni írásban. Ez segít ráállítani az agyad.
febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ihlet nehezen megfogható dolog, mindenkit más dolgok ihletnek meg, de nyilván a személyes élmények sokat közrejátszanak benne. Én például írok néha verseket, van hogy az egyik után pár hét múlva megírok egy másikat is, és olyan is van, hogy évekig semmi. Persze ezeket leginkább önkifejezés és szórakozás céljából írom, nem azért, mert költő akarok lenni.
febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
először inni kezdek és úgy jön meg az ihlet
febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
#5 Úgyszint.:D
febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Abszint!
febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
Bäzmeg, megint? Oké, de te viszel haza.:D на здоровье!
febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem ülj le egy papír elé és írj le mindent ami kijön. Nem kell jónak lennie, sok ideig lehet nem is lesz alapvető értelemben “jó”. De ha te élvezed a folyamatot és úgy érzed fejlődsz vele, szerintem tökéletesen betudható “jónak”, sőt “szupernek” is, hisz mi más is lenne a művészet értelme , ha nem az alkotni/gondolkodni akarás :))
márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!