Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletlen elofizettem a Duoling...

Veletlen elofizettem a Duolingonal?

Figyelt kérdés
Lehet olyat, hogy „veletlen" elofizetni? Anelkul, hogy semmilyen adatot nem adtam meg, korlatlan eletem van, reklammentes

febr. 24. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az ingyenes prémium kipróbálási lehetőségre mentél, ami egy betekintő a teljes funkciókba - ilyen szokott lenni az alkalmazásokban. Ha lejár a próbaidő magától visszaáll ingyenes módba. Ha mégis valahogy fizettél, arról valamilyen értesítést, számlát is kapnod kellett.
febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! De nem ugy van, hogy csak ugy lehet kiprobalni az ingyenes 2 hetet, hogy ahhoz is „elofizetsz"?
febr. 24. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyan üzleti modell is van, hogy ha előfizetsz akkor kapsz kedvezményes időszakot, de olyan is, hogy egy betekintő időszakot ingyen megkapsz.

Mindenesetre ha semmilyen fizetési adatot nem adtál meg sehol, és nincs felvéve az alkalmazás áruházban sem a bankkártya, akkor nem tudnak honnan előfizetési díjat levenni.

De még az is benne lehet, hogy egy adott teljesítmény elérése (aktivitás, használattal eltelt idő) után így jutalmaz a rendszer és pár napig extra funkciókat használhatsz. Írnak egyes fórumkommentek olyanokat, hogy bizonyos streak-ek után a "super" tartalma megnyílik egy kis időre.

febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
milyen eszközön csináltad?
febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sa Dale Cooper válasza:

A Duolingo ösztönző célzattal néha, rendszeres időközönkén magától beadja a lehetőséget, hogy lásd belülről az előfizetéses verziót.

Ilyenkor neked semmit nem kell fizetned, jóváhagynod, egyszerűen csak élesedik a full verzió, és a következő használatkor már azt tapasztalod, hogy minden olyan funkció is, ami eddig nem, aktívan használható.


Emlékeim szerint ez 3 nap (vagy 4), és utána visszaáll az azt megelőző verzióra. Csak már jobban fogsz vágyni a fizetős módra, így ösztönözve téged a pénzköltésre. :-)

febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia ne ijedje meg , időközönként ha elérsz eredményeket ad 3 nap teljes prémiumot, de ilyenkor ki irja, hogy AJÁNDÉK, csak el kell fogadni, se bank kártyát se semmit nem kell adni (mint a kéthetes demón), leszámolja az ajándék napokat majd megkérdi, hogy szeretnéd e két hét ingyen próbát (ehhez már fizetési adatokat kér), ha nemet nyomsz vissza áll az ingyenes verzióra, nekem már többször volt.
márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!